„Медик на 2012“ проф.д-р Никола Владов ще преглежда пациенти на 30 август в МБАЛ „Дева Мария“
Ще може да дадем правилна посока на лечението на пациентите още от самата диагностика на заболяването, коментира д-р Владов
Светилото в родната хирургия – проф.д-р Никола Владов, който през март т.г. бе обявен за „Медик на 2012“ г, отново се завръща в Бургас. На 30-ти август той ще преглежда пациенти в МБАЛ „Дева Мария“, съобщиха от здравното заведение.
Това е част от изнесената практика на проф.Владов, който консултира от няколко месеца пациентите си от региона в МБАЛ „Дева Мария“. „Фактът, че идвам тук първо, ще спести много разходи на пациентите. Второ – те ще имат много по-лесен достъп до мен и екипа ми, ще получат правилна посока на тяхното лечение от самата диагностика на заболяването и при нужда ще подпомогне за по-добра координация и лекуване във ВМА“, коментира д-р Владов. Той уточни, че има готовност за извършването на голяма част от интервенциите в МБАЛ „Дева Мария“. Единствено за по-специфичните операции, изискващи висока профилираност ще се извършват във ВМА.
Проф.д-р Никола Владов е определян за един от най-търсените и уважавани български лекари. Той е началник на Клиниката по чернодробна хирургия във ВМА София, а във визитката му личи специализация при френското светило в медицината проф.Шапюи. През 2011 г.д-р Владов бе избран за национален консултант по трансплантология, а в началото на тази година получи високото призвание да бъде определен за „Медик на 2012“. Това се случи след сериозните му постижения във въвеждането на лапароскопските чернодробни операции.
Телефон за записвания:056/896262
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина"
"Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари
След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година
България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа
Изискана рецепта с яйца и хайвер
Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия
Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи
Светлините на Коледен Бургас събират фотографи и модели на празничния пл. "Тройката"
