Пловдивчани блокираха магистрала "Тракия", половината са от "Локомотив" (Пд)
Стотина пловдивчани блокираха магистрала "Тракия" в района на 118-ия километър. Близо половината от тях са ултраси на местния футболен клуб "Локомотив", които пристигнаха с два автобуса 30-ина минути след първата група. На място се развяват български знамена. През БЛИЦ недоволстващите обясниха малката си численост с неделния ден. "Поизтощихме се от протести, а и виждате колко е горещо. ДОвечера ще сме повече", коментираха демонстрантите. Оказа се, че протестиращите са уведомили властите за днешните си намрения, но предприели блокадата, без да са получили официално разрешение.
Заради демонстрацията са въведени временни ограничения и отклонения на движението на АМ "Тракия". Пътуващите в посока Пазарджик – Бургас и обратно преминават по стария Пазарджишки път, през Пловдив и по източно-обходния път или по Карловския път се включват обратно в движението на магистралата. Пътуващите от Стара Загора до София и обратно преминават през Пловдив, стария Пазарджишки път – село Цалапица и оттам се включват в движението на АМ "Тракия".
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
