Димчо Михалевски: Извинявам се на всички, които бяха обидени от Христо Монов
От името на четиримата народни представители на Коалиция за
България от област Бургас поднасям най-искрените си извинения към жителите на
региона, както и към хилядите протестиращи българи за изречените думи от страна
на нашия колега Христо Монов. Това заяви депутатът от КБ Димчо Михалевски,
който бе водач на червената листата във 2 МИР – Бургас.
„Интернет-лумперни” е недопустима квалификация към всички протестиращи граждани и ние от парламентарната група на Коалиция за България осъждаме остро изказването на г-н Монов по телевизия „Канал 3”. „Всички, още повече младите хора, заедно с малките си деца имат право на глас и той е свещен за България”, казва още инж. Михалевски.
Той бе категоричен, че изказването на Христо Монов е недопустимо и не изразява по никакъв начин мнението на БСП. „В последните шест дни по улиците на България се хулят, обиждат, псуват и заклеймяват хиляди българки граждани, членове и симпатизанти на БСП, които дори по медиите се наричат „червени боклуци”. Това е не по-малка обида към български граждани, но г-н Монов няма правото да прави квалификации, които не са достойни”, заяви още бургаският депутат.
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам

Никой не ви е виновен, че в страната има поддръжници на БСП! Докато ги има, така ще е!
Предлагам вече да се извинявате авансово. Всяка сутрин в 8.00 излизат Станишев, Местан и Орешарски и се извиняват за гафовете, които ще направят през деня. Защото е сигурно, че ще има гафове.