Втора майка върна осиновеното си дете, не можела да го търпи
31 Май 2013, Петък, 20:20 ч.
Дамата от Варна изтърпяла момиченцето само три дни и казала, че няма нерви да го гледа
Варненка върна обратно в сиропиталището осиновеното от нея 3-годишно детенце само три дни след като то пристигнало в новото си семейство. Причината била, че жената не могла да намери сили в себе си да се справи с новата ситуация и още при първите трудности от това да бъдеш родител, решила, че това не е съдбата й, съобщава petel.bg. Историята беше разкрита от социалните работници от отдел „Закрила на детето“. Още в началото на процедурата те сметнали, че осиновяването няма да е успешно. Имало индикации още в началото, тъй като майката не приемала добре детето, но съпругът на жената положил всички усилия да й помогне в новата ситуация. Двойката няма други деца.
Вероятно проблемът е възникнал точно заради това – липсата на опит и нереалистични представи за това как се отглежда дете. Социалните посочиха, че от началото на годината все пак 24 изоставени от родителите си деца са били успешно осиновени, като три от тях са заминали за чужбина. Сред задграничните са две сестрички на 14 и 15 г., както и 4-годишно дете с тежки увреждания.
Вчера съобщихме и за друг фрапиращ случай, в който майка изоставя само след дни осиновеното си дете. Добричлийка заряза момиче на 2 години, защото не можела да го отглежда заедно с кучето си, а кучето обичала повече.
Вероятно проблемът е възникнал точно заради това – липсата на опит и нереалистични представи за това как се отглежда дете. Социалните посочиха, че от началото на годината все пак 24 изоставени от родителите си деца са били успешно осиновени, като три от тях са заминали за чужбина. Сред задграничните са две сестрички на 14 и 15 г., както и 4-годишно дете с тежки увреждания.
Вчера съобщихме и за друг фрапиращ случай, в който майка изоставя само след дни осиновеното си дете. Добричлийка заряза момиче на 2 години, защото не можела да го отглежда заедно с кучето си, а кучето обичала повече.
В категории:
Животът
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

Безсрамници !!! Да вземеш дете,да го подлъжеш така,да объркаш съзнанието му и да го отхвърлиш тцтцтц ,че какво не може да им гледат,развалят им комфорта ли ,защо изобщо ги осиновяват.Мърли - и още цензурни думи ми идват на ум,но няма да ставам вулгарна !