ГЕРБ-Средец уважи празника на Дома за стари хора
06 Май 2013, Понеделник, 16:44 ч.
Автор: Флагман.БГСрещите с възрастните хора се превърнаха в традиция, отбеляза д-р Надежда Палова
На светлия християнски празник Гергьовден структурата на ГЕРБ-Средец за пореден път уважи обитателите на Дома за стари хора „Бяла лястовица” в града. На сърдечната покана се отзова общинският координатор на партията и кандидат за народен представител д-р Надежда Палова.
Заедно с членове на структурата в Средец тя се присъедини към специално подготвено тържество по случай 6 май. От ГЕРБ-Средец зарадваха възрастните хора с хранителни продукти за празничния обяд. В Дома са настанени близо 45 мъже и жени от цяла Бургаска област, които са разделени в две жилищни сгради с отлични условия за живеене.
„Срещите ни с възрастните хора от Дома са се превърнали в традиция, която спазваме не само на празниците. Винаги ни посрещат топло и сърдечно, заедно с тях активно обсъждаме различни важни теми от обществения живот. Пожелавам им здраве и дълголетие”, сподели д-р Надежда Палова.
Празникът в Дома за стари хора “Бяла лястовица” завърши с фолклорна програма и хоро.
В категории:
Избори 2013
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи

навън с шутове, това заслужават помиярите от ГЕРБ