×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

НДСВ се включва активно в партийния живот на Бургас като опозиция на ГЕРБ


17 Януари 2013, Четвъртък, 14:34 ч.
Автор: Боряна ТЕНЧЕВА

Може да не сме парламентарно представени, нямаме и общински съветници в града, но ще отстояваме активно позициите си

- Г-н Янчев, днес НДСВ също застана до останалите опозиционни партии на кръгла маса, която се проведе в хотел "България"  и излезе с искане за гаранции, че предстоящите парламентарни избори ще са честни. Останалите формации, които участваха на форума, вече са имали съвместни прояви в знак на отпор срещу управляващите от ГЕРБ в Общинския съвет в Бургас. Вие за първи път се присъединихте към тях. Това означава ли, че сте готови на съвместни действия?

- На предстоящите избори ще бъдем опозиция на ГЕРБ – да. Но в днешната среща участвахме, защото бяхме поканени и сме решили да участваме във всички подобни форуми, за да не се дистанцираме от партийния живот, тъй като не сме парламентарно представена партия и не сме и в Общинския съвет в Бургас. Ние искаме да изразим нашата позиция, да знаем какви са настроенията на другите политически формации, да не се откъсваме от политическия живот  в нашия град. Ще участваме активно.

- В какъв формат виждате своето участие като опозиция на предстоящите избори?

- Ние ще се явим с коалиция, чийто състав все още не е ясен. Всеки един от партньорите в нея ще участва на равни начала, разбира се.

- Каква е Вашата позиция за предстоящия на 27 януари референдум за развитието на ядрената енергетика?

- Макар, че днес се пренебрегна темата за предстоящия референдум по неясни причини, ние бяхме готови да изразим позицията си. Смятам, че хората трябва да гласуват, защото това е първият демократичен референдум и второ – ние сме за развитието на ядрената енергетика.

- Много политици тиражират тезата, че това ще бъде проверка на силите на политическите сили за предстоящия вот за парламент. Смятате ли, че референдумът ще има истинска тежест, а не е просто генерална репетиция за бъдещите избори?

- Не, не мисля. Тази теза всички я лансират в момента, но мисля, че не е редно референдумът да бъде репетиция за изборите. Той е чисто граждански и трябва към него да се подходи по този начин, никой не трябва да извлича дивиденти.


В категории: Опозиция


8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
jusuofmp
24.03.2013 14:18:51
0
0
bMOSY3 <a href="http://cljkzjcghceh.com/">cljkzjcghceh</a>
7.
Chris
21.03.2013 17:10:55
0
0
I'm imrepssed you should think of something like that
6.
gana
21.01.2013 09:20:31
0
0
Сладък беше кокала наре4ен власт,но вече няма...
5.
bvcs
18.01.2013 12:43:03
0
3
Това беше най-ченгесарската от всички партийки - НДСВ, изпълзяли от тъмното, изневиделица червени плъхове(държани в резерв от БКП), които, заедно с лидера си, БЕЗСРАМЕН ЛЪЖЕЦ, за 800 дни изпързаляха наивниците. Но вече - НЕ! Лъжецът от Мадрид получи възмездие от съдбата в личен и семеен план. Никога повече на власт корона, петолъчка и фес, сбрани под знамето, червеното!
4.
xb
18.01.2013 12:40:59
1
3
Това беше най-ченгесарската от всички партийки - НДСВ, изпълзяли от тъмното, изневиделица червени плъхове(държани в резерв от БКП), които зедно с лидера си, БЕЗСРАМЕН ЛЪЖЕЦ, за 800 дни изпързаляха наивниците. Но вече - НЕ! Лъжецът от Мадрид получи възмездие от съдбата в личен и семеен план. Никога повече на власт корона, петолъчка и фес, сбрани под знамето, червеното!
3.
хб
17.01.2013 16:25:37
3
4
ABE КАТО ВЪРНА ЛЕНТАТА--ПРИ ЦАРЯ БЯХМЕ НАЙ-ДОБРЕ--НЕ НИ НАПЪВАХА --СЕГА БРАТЧЕ ПЕДАЛА Е ДО ЛАМАРИНАТА--ГОЛЯМ ЗОР
2.
Крис
17.01.2013 15:40:32
0
4
НДСВ не трябва да се включват активно където и да било, а да не се изключват въобще. Жалка историйка е 3 години да вегетираш и като наближат изборите да изпълзиш от дупката си. Как пък не могат да се понапънат да поработят малко и извън кампаниите, не знам...
1.
ха - ха
17.01.2013 15:00:27
1
6
Тия пък за кои се мислят? Майтапи!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Само във Флагман.бг: Проговори Атанас, който бе арестуван за големия пожар в Карнобатско Само във Флагман.бг: Проговори Атанас, който бе арестуван за големия пожар в Карнобатско Разследването води до 63-годишния Атанас, който отрича умишлени действия Изявени учени посветиха студенти в тайните на нумизматиката по време на престижен форум в Деултум Изявени учени посветиха студенти в тайните на нумизматиката по време на престижен форум в Деултум Гост на събитието беше народният представител инж. Петър Кънев Вицеевропейска титла за Бургас от Евпорейското първенство в Тимишоара Румъния Вицеевропейска титла за Бургас от Евпорейското първенство в Тимишоара Румъния Отлично представяне на бургаските каратисти В изложбата "ПОКРИВИ от местата, на които Не съм бил" ще ни отведе Георги Янев на 18 септември в Бургас В изложбата "ПОКРИВИ от местата, на които Не съм бил" ще ни отведе Георги Янев на 18 септември в Бургас Едно вълнуващо творческо пътуване на Георги ЯНЕВ от българската школа до модерения почерк на запада ще ни завладее в предстоящата изложба на -  "ПОКРИВИ от местата на които НЕ съм бил". VIII Порт Прим Арт Фест стартира в Бургас с изложба на седем изключителни творци VIII Порт Прим Арт Фест стартира в Бургас с изложба на седем изключителни творци Гергана Николова, Анабел Хамамджиева, Лилияна Александрова, Рафаил Георгиев – Рафо, Цветан Кръстев, Стефан Чурчулиев и Стефан Божков откриват фестивала в галерия „Петко Задгорски“ Докога деца ще рискуват живота си на бургаската ул. „Стара планина“ Докога деца ще рискуват живота си на бургаската ул. „Стара планина“ Опасният трафик застрашава учениците, а институциите мълчат, пишат до нас ядосани родители Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе Лентите са стеснени с по 25 см, а на места скоростта е ограничена до 90 км в час Катето Евро чака внуче, но получи куче Катето Евро чака внуче, но получи куче Младото семейство Кадиеви се сдоби с куче, което и двамата наричат „бебчо“ Община Бургас и Eldrive събират електрически автомобили от цялата страна на 20 септември на Морска гара Община Бургас и Eldrive събират електрически автомобили от цялата страна на 20 септември на Морска гара Фестивалът на електромобилността е част от програмата на “Европейска седмица на мобилността“, която се организира за 12-та поредна година в Бургас
Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори