Пожар гори край Ясна поляна, огънят е близо до къщите
Пожарникарите гасят в момента пламъците край Ясна поляна, запалено е стърнище, но огънят е обхванал и ниски треви и храсти
28 Август 2012, Вторник, 15:42 ч.
Автор: Бесове.бг, снимка Бесове.бгЕдна пожарна се бори с
пламъците
Пожар гори непосредствено до входната табела на с. Ясна поляна, община Приморско. Пламнало е стърнище, но горят и ниски треви и храсти, пламъците са близо до къщите в селото. В момента един противопожарен автомобил гаси пламъците.
В категории:
Приморско
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

кажете на кмета в очите какво мислите бе страхливци. Първо ако си
говорим честно от каде до каде направи кмета тротоар а? Апак господин
Общински кмет си направи тротоар точно пред тях за него си. Ми като има
акъл Полихронов и знае как да си изиграе картите не 2 ми 22 апартамента
ще веземе напук на всички завистници, апък вие като сте прости ще си
седите в къщтите и няма да си отваряте много,много устите.На Герб и
подкрепящите го искам да кажа само едно: Когато един човек като
Денка Тодорова се кандидатира за кмет колкото и пари да се раздават пак
няма да я изберат тая за кметица.Дошла ми тя от незнам си къде и вече
кметица ще ми става, ми нали за това се иска поне малко мозък. Нека
сега да видим другия представител на Герб колко ще издаржи в Приморско,
защото видяхме в Ясна поляна колко издържа.
Ако си ходил, да пишеш с български букви и български език учил ли си? Можеш ли?
Ухсиий братенце ли си, то комай младите, много знаят чужди езици и букви, забравиха род и рода, комай важни станахме!!!
кажете му какво не ви харесва
Незнам има ли човек който се е докопал до властта и да не е откраднал поне малко .
Пътя го направи Германов а не Полихронов . Това че прави тротуара е негово решение.