105 депутати отсъствали от работа без причина
За целия месец Народното събрание проведе 12 заседания
Общо 105 от 240 народни представители са имали неоправдани отсъствия от пленарни заседания през септември – първия месец след лятната си ваканция. Това показва справка, публикувана на сайта на Народното събрание.
Най-много отсъствия имат от „Възраждане“ – 19 депутати по 10 отсъствия, следвани от ПП-ДБ – 27 депутати по три отсъствия, АПС – 11 депутати по три отсъствия, МЕЧ – 10 депутати по три отсъствия, „Величие“ – 9 депутати по три отсъствия, ГЕРБ-СДС – четирима отсъствали депутати, „ДПС-Ново начало“ – двама, и ИТН – един.
Поради липса на кворум Народното събрание не заседава нито веднъж през последната седмица на септември.
За целия месец Народното събрание проведе 12 заседания.
Според Правилника за организацията и дейността на Народното събрание народният представител е длъжен да присъства на заседанията на Народното събрание. Депутат, на когото се налага да отсъства по уважителни причини, предварително уведомява председателя на парламента. Депутатът провежда срещи с избиратели, включително в изборните райони, освен във времето за пленарни заседания или заседания на комисии, гласи правилникът.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

То само кухи лейки.....