БМВ засече градски автобус на кръговото на „Мираж“ (ВИДЕО)
08 Ноември 2025, Събота, 15:44 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВ, снимка и видео: Атанас МАРИНОВВ района има задръстване
БМВ и автобус от градския транспорт катастрофираха в Бургас. Инцидентът е станал около 15 ч. на кръговото движение на хотел „Мираж“, предават читатели на Флагман.бг.
По тяхна информация причината е, че немският автомобил е засякъл пътя на градския транспорт. Няма пострадали, но в района се е образувало задръстване.
На място има полицаи, които уточняват причините, довели до сблъсъка.
В категории:
Бургас
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

ПРАВИЛА НА БОЙКОТА! СПАЗВАЙТЕ ГИ! АКО ВИДИТЕ БМВ НАПРАВЕТЕ СЛЕДНОТО:
- ВИНАГИ КАРАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТЯХ, ТОВА ЩЕ ГИ ОБИДИ.
- НЕ ИМ СВИВАЙТЕ ОТ ПЪТЯ - ВИЕ ИМАТЕ СЪЩОТО ПРАВО ДА СТЕ В ТАЗИ ЛЕНТА
- НЕ СЕ СЪОБРАЗЯВАЙТЕ С ТЯХ НИКОГА
- НЕ ИМ ДАВАЙТЕ ПЪТ
- ДАВАЙТЕ МИГАЧИ КОГАТО СА НАОКОЛО - ТОВА ГИ ДРАЗНИ
- НЕ ГИ ЗАГЛЕЖДАЙТЕ, ТЕ СЕ ХРАНЯТ ОТ ВНИМАНИЕТО ВИ
- РАЗПРОСТРАНЯВАЙТЕ ИСТИНАТА ЗА БЕМЕВИСТИТЕ, А ИМЕННО ЧЕ ИМАТ МАЛКИ ЧУРКИ
Време е да покажем на скапаните БЕМЕВИСТИ, че България и българския народ са по-силни от тях!
Правете тези работи всеки ден до край на бойкота! Нека докажем, че сме силно гражданско общество!
Ако ви е мил живота.
Наистина те никога не слагат мигачи, загледайте се. Всички други очастници в движението слагат мигачи, даже има велосипеди и тротинетки с мигачи и си ги слагат, но тъпия беневист - никога.
А ръчка за мигачи имат. Не е като да нямат.
Тази марка трябва да се забрани в България. Българския народ не е достатъчно цивилизационно израстнал, за да управлява тази велика марка автомобил.