2-годишно дете падна от тераса върху циментова площадка
То е прието в болница
2-годишно дете е паднало от тераса с височина около два метра върху циментова площадка, съобщиха от Областната дирекция на МВР в София. Инцидентът е станал във вторник около 13.40 часа в село Радуил. На адреса веднага били изпратени полицейски служители.
По първоначални данни е установено, че жена и децата ѝ подреждали дървата на стопаните на къщата. Падналото момиченце е било оставено без надзор. То е транспортирано в столична болница с фрактура на черепа, без опасност за живота.
Риалити звезда от "Фермата" почина на 47 г.
Цените на ягодите и черешите паднаха през седмицата
3 зодии ще ринат пари с лопата през новата седмица
Криминалист за катастрофата в Челопечене: Има черен пазар на шофьорски книжки
Кола се вряза с бясна скорост в къща в Дупница, загина 17-годишният шофьор
Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави
Министърът на земеделието: Четири от 9-те оградени имота в "Баба Алино" са държавна собственост
Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, има арестуван
Росен Христов не влизал в ДКК за пари, а да търси корупция
Сложете резен лимон до прозореца и може да намалите един от най-досадните летни проблеми у дома
Все повече родители тестват сами децата си за наркотици у дома
