Откриха тяло на млад мъж в Борисовата градина, районът е отцепен
Спешният екип е получил сигнал около 08:10 часа тази сутрин
Откриха тяло в Борисовата градина в София. По-късно информацията потвърдиха официално и от СДВР. Тялото е намерено в близост до входовете откъм сектор В на Националния стадион “Васил Левски“, съобщава bTV.
Районът е отцепен, има силно полицейско присъствие. Криминалисти от 1-во районно работят на място, предава dnes.bg.
Екип на Спешна помощ заявиха, че са получили сигнал за инцидента в 08:10 ч. сутринта.
Спешният екип е установил смъртта на мъжа. Към този момент самоличността му не е изяснена, на видима възраст между 30 и 35 години е.
Видимо е установено, че има наранявания по ръцете, краката и главата. Но каква е причината за смъртта - ще стане ясно след аутопсията.
Не стигат ремонтите и катастрофите, ами и разсипан асфалт ограничава движението по магистралата
Пожар изпепели 6 коли на паркинг, умишлен палеж ли е (ВИДЕО)
Сплав от емоции, вяра и музика: Тържествен и вълнуващ финал на „Достойно есть“
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство
Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция
Васка е най-чаровната катаджийка у нас и е необвързана
Ужасът с домашните любимци е навсякъде! Спасиха куче и котка, прекарали над 4 дни заключени на тераса (СНИМКИ)
Гордост за България! Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
Неочакван обрат в опита за съставяне на правителство
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют
Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ)
Разследват случай на жесток побой: 5-годишно дете е с множество хематоми след системно насилие
