Бабата на битото дете в Габрово с шокиращи разкрития: Баща му удряше главата му в бетона и го налагаше с точилка
Момчето е регистрирано в Детска педагогическа стая, било е хванато с 11 грама марихуана преди време
Пред NOVA говори бабата на 13-годишното дете от Габрово, което бе в болница след побой.
Социални служби проверяват случая и дали момчето е бито от родителите си. То е прието в габровската МБАЛ „Д-р Тота Венкова" със счупено ребро и охлузвания.
Марияна е майка на бащата на детето. „Къщите ни са в един двор. Около 14.00 часа чуха се крясъци и излязох на терасата. Видях, че майка му и баща му бяха върху него. Синът ми държеше точилка.
С едната ръка удряше главата му в бетона, а с другата го налагаше с дървото. Майката го биеше с ръце. Развиках се, че ще извикам полиция. И майката каза "И какво от това". Имам още две дъщери, звъннах на едната. За 20 минути дойдоха.
През това време синът ми и жена му се прибраха вътре и се чуха нови крясъци. Дойде дъщеря ми. Накара ги да излязат. Детето не можеше да диша, викаше от болка. Казах им веднага да го закарат в болница", обясни бабата на детето.
По думите ѝ това не е първият подобен случай. Понякога мъжът посягал на всички тях. „Говорила съм с него, но не иска да осъзнае, че има проблем с агресията. Детето е щангист и е спечелил 3 медала наскоро, като родителите му обещали пари. Купили са телефон и са му сложили родителски контрол.
Детето е помолил бащата да го махне и той си е ядосал. Не са задържани, в момента са вкъщи”, допълни Марияна. Тя твърди, че детето предпочита да е в приемно семейство.
„Внукът ми отказва да вижда родителите си. Ходя постоянно в болницата, сега е по-добре психически и физически. Викнаха ме на разпит. Искаме да вземем детето и да го гледаме”, поясни Марияна.
Момчето е регистрирано в Детска педагогическа стая. Според бабата обаче става въпрос за еднократна грешка. Хванато е с 11 грама марихуана преди време.
Булката на „Калашника“ Краси Принца направи засада на свидетелка, плаши я с ликвидиране
Огнен ад в София: Металните халета на „Екобулпак“ провиснаха от жегата, сухи хидранти спъват огнеборците
Ужас по време на разходка: Мъж се бори геройски с огромен алигатор, но не успя да спаси любимата си
Мощна буря в София! Дърво затрупа майка с деца, улици преливат от вода
Трагедия на Световното: Трима души мъртви след празненства в Мексико
Внимавайте къде оставяте колата си - сянката под това дърво може да съсипе боята
Огромен пожар в София
Полицай спаси 14-годишно момче от удавяне
Забравете за пърженето: Хрупкави тиквени пръчици на фурна с кашкавалена коричка
Мелания Тръмп наруши мълчанието с гореща тема: Защити женския спорт от транссексуални атлетки
Няма измъкване: Тол камерите по магистралите погват за изцяло ново нарушение
Започва период на големи изпитания и съдбоносни обрати за 4 зодии
