×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Седем министри отговарят на въпроси на парламентарен контрол днес
  • Възрастен мъж се удави на плаж в Царево
  • Кристиано Роналдо се оттегля от националния отбор на Португалия след Мондиала
  • Съдът решава за постоянния арест за мъжа, обвинен за тежкия инцидент с джет в Ахелой
  • Легенди на българското кино и театър станаха част от градския пейзаж във Варна
  • България има готовност да наложи резерви на 21-ия пакет санкции срещу Русия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Не работи, а строи палат за 2 милиона


09 Май 2025, Петък, 15:54 ч.
Автор: Флагман.Бг

Едрогърдата плеймейтка Моника валериева показа в социалните мрежи план на огромен строеж

Моника Валериева може и да не се занимава с официална работа, но това не ѝ пречи да гради истински дворец. Плеймейтката, която наскоро навърши 35 години, се похвали в социалните мрежи, че строи собствена къща с внушителни размери – и то с пари, за които повечето работещи хора могат само да мечтаят.
От сторита до стени: как изглежда „дворецът“ на Моника

На кадрите, публикувани в Instagram, Валериева държи архитектурен чертеж, а зад нея се вижда мащабна бетонна конструкция – явно във фаза „груб строеж“. Според запознати, проектът е на стойност около 2 милиона лева.

Моника твърди, че това ще бъде домът на мечтите ѝ – модерен, разположен в престижен район, с впечатляваща фасада и интериор.
Как се финансира проект от този мащаб?

Въпросът, който вълнува последователите ѝ (а и широката публика), е: Откъде са парите? Според публикацията, Моника не работи официално. Не участва в проекти, не води предавания, не пуска продукти или марки със свое име.

Името ѝ нашумя преди години покрай „Мис Плеймейт“, връзки с футболисти и честите ѝ участия в светски скандали. Но в последните месеци Валериева води по-затворен живот, рядко се появява на публични събития.

Според публикации, строежът може да е финансиран от богат любим. Макар името му да не се споменава директно, много от близките ѝ твърдят, че все още е в топли отношения с фолк певеца Меди. Говори се, че тя не е скъсала окончателно с него, а само е пренасочила живота си далеч от прожекторите – докато изчаква следващия си медиен ход.

Източник: Уикенд


В категории: Лайфстайл


6
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Несебър събира красиви умове от 11 държави Несебър събира красиви умове от 11 държави 03/07/2026, Петък 12:40 0
6
Коментара по темата
6.
Въпрос
09.05.2025 19:17:01
0
4
Това реклама на силиконови подплънки ли е ?
5.
Дидо
09.05.2025 18:13:36
0
8
"Изискан бар в почти среднощен час, момичета сами по всички маси...НЕЕЕеееее, няма проституция у нас - те просто са скучали у дома си!" Н. Недялков. Клуб "НЛО"!
4.
Мишо
09.05.2025 17:20:10
0
17
Е как да не работи ... Не се е спряла хралупата и е станала като попски ръкав от работа. Тези услуги са платени особено в Дубай където си похапвала солидни количества Дубайски шоколад директно от производителя !
3.
Пазете децата от С(ДС) Чумата
09.05.2025 17:08:25
3
12
И Диляна Грозданова (Бог да я прости) не е работела, а имаше палат на Ривиерата (Кан) за 40 милиона евра, но се наяде накрая и не можа да го сложи в джоба на ковчега си.
2.
пържена русалка
09.05.2025 16:45:43
0
10
Взела е предварително хонорари за автобиография с лични спомени от приятелите
1.
Бор
09.05.2025 16:13:21
0
35
Как от къде са и парите?
Много ясно, от проституция!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Държал ли е с една ръка волана шофьорът на ТИР-а, убил 2 деца и треньора им на АМ „Тракия” Държал ли е с една ръка волана шофьорът на ТИР-а, убил 2 деца и треньора им на АМ „Тракия” Най-вероятно гумата е гръмнала, но ако се реагира правилно, машината може да се овладее лесно, категоричен е Стоян Апостолов Бургас се „гмурка” в първия уикенд на юли с летен заряд Бургас се „гмурка” в първия уикенд на юли с летен заряд Пригответе си удобни обувки, вземете семейство и приятели и се гмурнете в лятото край морския бряг 600 милиона евро тръгват към регионите! Валентин Тончев става новият силен човек за общинските милиарди 600 милиона евро тръгват към регионите! Валентин Тончев става новият силен човек за общинските милиарди Той застава начело на Приложение 3 към бюджета, за да донесе баланс и прозрачност за местната власт Невиждано нашествие на комари в Бургас: Рояци атакуваха „Славейков“ и „Възраждане“ Невиждано нашествие на комари в Бургас: Рояци атакуваха „Славейков“ и „Възраждане“ Дезинфикционната станция вдига екипите под тревога Ченгета опитаха да арестуват проститутка на работното й място, тя скочи на бой Ченгета опитаха да арестуват проститутка на работното й място, тя скочи на бой Труженичката оказа яростна съпротива при ареста, но съдът я пожали заради безпаричие Съдът отново потвърди законосъобразността на действията на  „Слънчев бряг“ АД Съдът отново потвърди законосъобразността на действията на „Слънчев бряг“ АД Въпреки две съдебни решения собственикът на хотел „Котва“ Венелин Ташев продължава да използва имот на „Слънчев бряг“ АД като платен паркинг и да таксува туристи ГДБОП влезе на проверка във ВиК Бургас ГДБОП влезе на проверка във ВиК Бургас Изземват документи, свързани с дейността на дружеството в Несебър Браншът пропищя: Евроспекуланти с таратор за 9 евро съсипват имиджа на Черноморието (ВИДЕО/СНИМКИ) Браншът пропищя: Евроспекуланти с таратор за 9 евро съсипват имиджа на Черноморието (ВИДЕО/СНИМКИ) Въпреки завишените цени на места, повечето заведения поддържат нормални цени на своите предложения, а туристи не липсват Несебър събира красиви умове от 11 държави Несебър събира красиви умове от 11 държави Събитието в града на ЮНЕСКО традиционно се провежда под патронажа на кмета Николай Димитров НАП спипа концесионера на Бургаските солници в нарушение след скока на цената в евро НАП спипа концесионера на Бургаските солници в нарушение след скока на цената в евро Преминаването към еврото се превърна в перфектен параван за спекула с цената на един уникален природен феномен
14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода Наглецът е създал собствени импровизирани пунктове из Париж, където таксува колоездачи и шофьори за привилегията да не бъдат простреляни с вода  Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Конституционният съд заври след скандалните разкрития за 227-те полета на феномена в политиката Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Ако видите тези липси по ивицата, веднага бягайте – операторите нямат капитанска правоспособност и разрешителни от държавата Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Мъж се хвърли под водата срещу 6-метров звяр, за да спаси любимата си Британи Кларк изгуби живота си след атака на хищник, а записите от телефона за спешни случаи 911 разкриват невиждан ужас Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Риалити скандал! Арестуваха британския Ерген - изнасилвал момичетата Всички епизоди на хитовото шоу бяха изтрити от стрийминг платформите, след като три от участничките повдигнаха обвинения за насилие по време на снимките Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Сбогом на заплатите до 10 000 евро: Закриват най-скъпите ИТ работни места в София Всички засегнати кадри ще получат солиден социален пакет и финансово обезщетение в размер на шест брутни месечни заплати Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Битката за Берлин: Спор за разрушаването на нацистки бункер скара историци и строители в Германия Властите настояват за изграждането на нови жилища върху руините на Хитлеровата Райхсканцелария, докато експерти алармират, че се заличават последните парчета от историята Невероятно предложение за брак приключи с арест Невероятно предложение за брак приключи с арест Двойката проникнала в забранена зона на "Емпайър Стейт Билдинг“ Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист Луксозният италиански аксесоар бе изтръгнат за секунди от див макак в популярен резерват в Китай, а липсата на храна в него вбесила животното
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори