Полицията с успешен обиск в Карнобат
Сгащиха криминално проявен мъж с дрога
Вчера около 14.30 ч. служители от Районно управление – Карнобат извършват претърсване в дома на 31- годишен криминално проявен и осъждан карнобатлия.
Жилището е разположено на ул. "Съби Димитров", като полицаите намерат и изземат две бурканчета с жълто гъсто течно вещество (амфетамин) с общо тегло около 5 гр., бутилка с около 50 мл. жълта каша с твърди частици, реагирала при направен полеви нарко-тест на амфетамин, 23 опаковки, съдържащи празни блистери, буркан с гъста маса с мирис на йод, бутилки, съдържащи разредител, газови горелки и др. вещи, използвани за производството на наркотични вещества.
Карнобатлията е задържан.
Не стигат ремонтите и катастрофите, ами и разсипан асфалт ограничава движението по магистралата
Пожар изпепели 6 коли на паркинг, умишлен палеж ли е (ВИДЕО)
Сплав от емоции, вяра и музика: Тържествен и вълнуващ финал на „Достойно есть“
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство
Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция
Васка е най-чаровната катаджийка у нас и е необвързана
Ужасът с домашните любимци е навсякъде! Спасиха куче и котка, прекарали над 4 дни заключени на тераса (СНИМКИ)
Гордост за България! Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
Неочакван обрат в опита за съставяне на правителство
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют
Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ)
Разследват случай на жесток побой: 5-годишно дете е с множество хематоми след системно насилие
