Метален кош счупи крака на 62-годишен работник в пристанище Бургас
21 Май 2012, Понеделник, 08:47 ч.
Автор: Бесове.БгПо първоначални
данни вината е в служителя
62-годишен работник е пострадал сериозно след инцидент в пристанище Бургас, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас. Вчера около 15 ч. възрастният човек е бил ударен от метален електрически кош. Пристигналите на място екипи на Спешна помощ установили счупване на единия крак, а другия е бил с охлузвания в областта на глезена и пръстите.
Пострадалия е отведен в МБАЛ Бургас за лечение. По първоначални данни след проверка на Инспекцията по труда е установено, че вината е в работника.
По случая е образувано досъдебно производство. Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление «Полиция» - Бургас .
В категории:
Бургас
ВАЖНИ ПРОМЕНИ: За собствениците на електрически тротинетки
Министерството на туризма подкрепи кандидатурата на Розовата долина за включване в списъка на ЮНЕСКО
Прокурорският син от Перник осъден на 1 година и 8 месеца затвор при престъпление „закана с убийство“
Йотова продължава консултациите с останалите парламентарни групи на 4 февруари.
Сигнал за 50% скок в цените: КЗП и НАП проверяват пунктове за ГТП
15 години „Арт ателие“ събира публика и артисти в Бургас
Януарските трансфери удариха около 1 милиард евро в Европа
Почина известен футболист
Бургас отбелязва 148 години от Освобождението с тържествена програма на 6 февруари
Счупиха със снежни топки стъкло на автобус от градския транспорт
ПП-ДБ иска от президента служебния кабинет да смени Борислав Сарафов
Разследват педофилска мрежа, свързана с откритите тела край бивша хижа „Петрохан“

по първоначални данни, можете да му лепнете доста неща
Ток уби 81 годишен елтехник, бастуна му бил метален.