×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

31 арестувани след трагедията в Кочани, протестна вълна залива и Скопие


31 арестувани след трагедията в Кочани, протестна вълна залива и Скопие
Съкрушените от скръб жители на Кочани се очаква днес отново да излязат на протест
Тема в развитие
19-годишен герой с разтърсващ разказ за огнения ад в Кочани След трагедията в Кочани: 34 души и три фирми са с повдигнати обвинения 31 арестувани след трагедията в Кочани, протестна вълна залива и Скопие Кой ще разследва трагедията, при която 59 деца изгоряха като факли? Петър Колев зове за справедливост Това, което се случи в Кочани, е масово убийство, призна Християн Мицкоски Ден на национален траур: България скърби заедно със Северна Македония Благоевград скърби за Стефания от Кочани Над 60 са вече жертвите на пожара в македонската дискотека, протестна вълна залива страната Почина шофьор на линейка в Кочани, превозвал ранени цяла нощ България обявява ден на траур след трагичния инцидент в Кочани Свидетелка за ужаса в Кочани: Виждах ги как падат един върху друг Проф. Николай Габровски: Тежко е състоянието на пострадалите от Кочани, правим всичко възможно Известен футболист е жертва на пожара в македонската дискотека Българският "Спартан" излетя спешно за РСМ И полицай загуби живота си при ужаса в РСМ България изпраща лекари на помощ при съседите Има ли пострадали българи при трагедията в Кочани? Ужасът в Кочани е пълен: Загинали са и деца Разтърсваща нова информация за ужаса в Кочани България със спешна реакция след трагедията в РСМ Радев: България е готова да окаже медицинска помощ Бойко Борисов реагира след ужаса в РСМ От Скопие с първа официална информация относно зловещия концерт Нови подробности за огнения ад: Членовете на DNA, беквокалисти и музиканти са ранени Ужас при съседите: Роднина на пострадало момиче с разтърсващи думи за болницата в Кочани Жестока трагедия в РСМ: Има десетки загинали
виж още
скрий
21 Март 2025, Петък, 07:42 ч.
Автор: Флагман.Бг

Оказа се, че 80 процента от нощните заведения в Северна Македония нямат разрешителни или са с изтекъл срок за работа

31 души, които са свързани по някакъв начин с трагедията в Кочани, са задържани заради престъпно бездействие. Въпреки бързите мерки, които управляващите взеха, след като в дискотеката „Пулс“ живота си загубиха 59 млади и невинни души, днес се очакват масови протести и в столицата Скопие, каза преди минути кореспондентът на бТВ Стефан Борисов.

Кметът в оставка Любчо Папазов и предшествениците му Радко Димитровски и Николче Илиев са арестувани. 

Вчера станаха ясни резултатите от проверките, които властите в Северна Македония правят на нощните заведения в страната. Оказа се, че 80 % нямат разрешителни или са с изтекъл срок за работа. 

Наложена е мярка за неотклонение за 30 дни на полицаи. 

173 са пациентите, които се лекуват в лечебни заведения в Кочини. 10 от тях са в тежко състояние. Те се намират в болници в Северна Македония. В стабилно състояние са обаче и няма опасност за техния живот. 

Очаква се в обедните часове и брифинг на прокуратурата.

Главният редактор на "360 градуса"  Васко Попетревски пък каза пред БНТ, че основното искане на обществото в Северна Македония е истинските виновници за трагедията в Кочани да бъдат открити и да не успеят да се измъкнат от отговорност. 

Разследването до момента е било в предварителна фаза, като се очаква днес прокуратурата официално да обяви действията си, както да каже колко души са заподозрени. До момента бройката е 26, но се очаква да нарасне още повече. Властите ще действат бързо, за да съберат всички доказателства, но е много рано за финални заключения.

"Няма да видим бързо края на делото", заяви журналистът в "Денят започва".

Националният траур в Северна Македония продължава до неделя, но в социалните мрежи граждани вече организират нови протести. Според Попетревски предстои вълна от недоволство, като хората ще протестират срещу "атрофиралата и корумпирана система, която е пред разпадане".


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
3
Коментара
Владислав БОНЕВ Тежка катастрофа край Крайморие с няколко пострадали Тежка катастрофа край Крайморие с няколко пострадали 20/08/2026, Четвъртък 17:50 4
Владислав БОНЕВ Близо 7000 зрелостници отново на матура по БЕЛ Близо 7000 зрелостници отново на матура по БЕЛ 20/08/2026, Четвъртък 17:45 0
3
Коментара по темата
3.
макетата
21.03.2025 11:10:35
0
5
такива...онакива ма са с топки.....а и не само те...
то и ние сме лъвове....ама с миши сърца.....
2.
Селянин
21.03.2025 08:25:33
2
13
И защо повечето дискотеки у нас са регистрирани като сладкарници.
Въпросът е риторичен.
1.
Селянин
21.03.2025 08:24:26
2
16
Нещо за трагедията в Индиго някой да разрови. Колко наказани има и с какво.
Да бъдем благодарни, че нямаме друга такава злополука, че пожарната безопасност у нас се спазва колкото и забраната за пушене.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Бургас се развихри: Гларус, капибара, баница и таратор в битка за „Евровизия 2027“ Бургас се развихри: Гларус, капибара, баница и таратор в битка за „Евровизия 2027“ След първата идея на Кукления театър и предложението на Зоопарк Бургас социалните мрежи се напълниха с десетки кандидат-маскоти Незаконно ли е кацането на парапланеристите на Северния плаж в Бургас? (ВИДЕО) Незаконно ли е кацането на парапланеристите на Северния плаж в Бургас? (ВИДЕО) Десетки сигнали от обезпокоени граждани заляха редакционната поща на Флагман.бг през последните дни Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки Вода разцепи асфалта във Варна, улици в ж.к. "Бриз" се превърнаха в реки Водата избива през пътната настилка и залива комплекса, стигна и до бул. "Васил Левски", а движението по улица "Д-р Петър Скорчев" остава ограничено Търговците ни плашат, че бензинът свършва, а дизелът скоро ще е 1,90 евро - спекулират ли? Търговците ни плашат, че бензинът свършва, а дизелът скоро ще е 1,90 евро - спекулират ли? Да, поне с прогнозите - едни говорят за липси и нов ценови скок, а други от същия бранш категорично отричат да има проблем със запасите в България Тежка катастрофа край Крайморие с няколко пострадали Тежка катастрофа край Крайморие с няколко пострадали Две коли са се сблъскали след Рибарското селище "Ченгене скеле", едната е излетяла от пътя и е попаднала в канавката Близо 7000 зрелостници отново на матура по БЕЛ Близо 7000 зрелостници отново на матура по БЕЛ ДЗИ ще се проведе през утрешния ден в 435 училища под наблюдението на над 2600 квестори, а резултатите ще излязат до 4 септември Удар по търговците на Юндола: Над 2 тона храни без произход отиват за унищожаване (СНИМКИ) Удар по търговците на Юндола: Над 2 тона храни без произход отиват за унищожаване (СНИМКИ) Съвместна акция на БАБХ, МВР и НАП разкри нерегламентирани сергии и щандове, а за нарушителите се подготвят актове BG-Alert в Сливенско: Горски пожар между Медвен и Градец вдигна два военни хеликоптера BG-Alert в Сливенско: Горски пожар между Медвен и Градец вдигна два военни хеликоптера Седем противопожарни екипа гасят по земя, огънят е от двете страни на път II-48, засега няма опасност за селата Бургаският ж.к. „Зорница“ под обсада от ремонти: Жители обикалят по половин час за място за паркиране Бургаският ж.к. „Зорница“ под обсада от ремонти: Жители обикалят по половин час за място за паркиране Районът около зала „Бойчо Брънзов“ и Детската болница се преобразява, но живеещите там питат кой помисли за ежедневието им по време на строителните дейности Сигнал до Флагман: Коли паркират всяка вечер под забранителен знак пред бл. 48 в Меден рудник Сигнал до Флагман: Коли паркират всяка вечер под забранителен знак пред бл. 48 в Меден рудник Живущ твърди, че многократно е сезирал полицията, но едни и същи автомобили продължават да остават на мястото
След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България След заплахата от Иран: Гърция е готова да разположи Пейтриът край България Атина може да подсили защитата на българското въздушно пространство, ако София поиска помощ, а вниманието е насочено към авиобаза Безмер Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Балистични ракети удариха Киев, има жертви и десетки ранени Пожари избухнаха на няколко места, повредени са жилищни сгради, складове и детска болница, части от града останаха без ток До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри До 60 000 евро глоба на плажа в Гърция: Властите режат вериги и махат незаконни чадъри Община Полигирос премахна 100 постоянно закрепени чадъра и шезлонга в Геракини, а санкциите за блокиране на свободния достъп до морето започват от 2000 евро Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Батерията на телефона пада прекалено бързо? Проверете кои приложения работят зад гърба ви Android и iPhone показват кои програми харчат най-много енергия, а няколко настройки ограничават ненужната фонова активност ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед Германия води класацията с 608 млн. литра, а Франция държи първото място при износа извън Европейския съюз Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Румъния остава №1 по инфлация в ЕС Евростат отчита 4,4% годишно поскъпване у нас през юли, при 3% средно за Европейския съюз ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави ChatGPT пуска реклами в 31 европейски държави OpenAI разширява рекламната си система в Европа от следващата седмица, като рекламодателите няма да получават достъп до разговорите на потребителите Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Продължителните горещини, високото атмосферно налягане и слабият вятър задържат топлината във водата и ограничават естественото ѝ размесване Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Пълнолетни с тежки и нелечими заболявания ще получат достъп до смъртоносно вещество при строго определени условия Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Били Гибънс се сбогува с дългогодишния си приятел и обяви, че групата ще продължи напред, както Биърд би искал
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Приятели си говорят:
- Моята приятелка е като мобилен телефон.
- В смисъл, че е малка ли?
- Не, в смисъл, че като свърша парите не ми говори.
Виц на деня Виц на деня - Какво е търговия с влияние?
- Когато барманът вижда, че си под влияние на алкохола, но продължава да ти сипва!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Приятелството може да завърши с любов, любовта с приятелство — никога.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори