×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Кандидатури за европейски прокурор от България се подават до 11 май
  • Лидери на близо 50 държави се събират в Ереван
  • Украински дрон удари жилищна сграда близо до центъра на руската столица Москва
  • На 4 май се навършват 123 години от гибелта на революционера Гоце Делчев
  • Съдът гледа делото срещу Станимир Хасърджиев за 17 престъпления
  • Идва истинската пролет
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ужас при съседите: Роднина на пострадало момиче с разтърсващи думи за болницата в Кочани


Ужас при съседите: Роднина на пострадало момиче с разтърсващи думи за болницата в Кочани
"Видях над 100 ранени, не мисля, че някой клиничен център може да побере толкова много пациенти", споделя шокираният близък
Ключови думи: рсм, трагедия, дискотека
Тема в развитие
19-годишен герой с разтърсващ разказ за огнения ад в Кочани След трагедията в Кочани: 34 души и три фирми са с повдигнати обвинения 31 арестувани след трагедията в Кочани, протестна вълна залива и Скопие Кой ще разследва трагедията, при която 59 деца изгоряха като факли? Петър Колев зове за справедливост Това, което се случи в Кочани, е масово убийство, призна Християн Мицкоски Ден на национален траур: България скърби заедно със Северна Македония Благоевград скърби за Стефания от Кочани Над 60 са вече жертвите на пожара в македонската дискотека, протестна вълна залива страната Почина шофьор на линейка в Кочани, превозвал ранени цяла нощ България обявява ден на траур след трагичния инцидент в Кочани Свидетелка за ужаса в Кочани: Виждах ги как падат един върху друг Проф. Николай Габровски: Тежко е състоянието на пострадалите от Кочани, правим всичко възможно Известен футболист е жертва на пожара в македонската дискотека Българският "Спартан" излетя спешно за РСМ И полицай загуби живота си при ужаса в РСМ България изпраща лекари на помощ при съседите Има ли пострадали българи при трагедията в Кочани? Ужасът в Кочани е пълен: Загинали са и деца Разтърсваща нова информация за ужаса в Кочани България със спешна реакция след трагедията в РСМ Радев: България е готова да окаже медицинска помощ Бойко Борисов реагира след ужаса в РСМ От Скопие с първа официална информация относно зловещия концерт Нови подробности за огнения ад: Членовете на DNA, беквокалисти и музиканти са ранени Ужас при съседите: Роднина на пострадало момиче с разтърсващи думи за болницата в Кочани Жестока трагедия в РСМ: Има десетки загинали
виж още
скрий
16 Март 2025, Неделя, 10:10 ч.
Автор: Флагман.БГ

"Мъртви тела лежат по коридорите", каза северномакедонец от мястото на трагедията

Огромен пожар избухна в нощта срещу неделя в дискотека в северномакедонския град Кочани. По неофициална информация има най-малко 50 загинали.

Фаталният инцидент е станал по време на концерт на известна група. На събитието е имало 1500 души, основно млади хора, а разказ на човек посетил болницата сочи колко голям ужас сполетя съседната на нас страна.

Роднина на пострадало 16-годишно момиче разказа за сърцеразбиващите моменти, на които е бил свидетел в болницата в Кочани.

"Бях на място в болницата, това беше нещо ужасно. Мъртви тела лежат в коридорите, трябва да прескачате трупове, за да влезете да видите как са близките ви

Видяхме я за кратко, след което казаха, че я прехвърлят в Скопие поради тежките й наранявания", казва роднина (в ляво на снимката) на пострадало момиче, цитиран от skopje1.mk.

Той посочи, че вратата на входа на дискотеката, където стана неописуемата трагедия е малка.

"Това е малка врата. Видях над 100 ранени в болницата, не мисля, че някой клиничен център може да побере толкова много пациенти", твърди той.

Жестока трагедия в РСМ: Има десетки загинали


В категории: Животът


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
4
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Трагедия разтърси Карлово: млад мъж загина Трагедия разтърси Карлово: млад мъж загина 04/05/2026, Понеделник 14:40 1
4
Коментара по темата
4.
N
19.03.2025 23:49:30
0
0
До 2 и 3
А Вие сте изроди - без значение какви са по националност пострадалите - става дума за хора, а в случая още по- лошо - за млади хора и за деца! Мъртвородени сте, без сърца, тежко и горко на родителите Ви и на децата Ви!
3.
Ас
16.03.2025 11:23:45
12
4
Ако бяха българи, турци или руснаци щеше да ми е кофти, ама за макета или укри... Още малко за тъпите шваби ще искате да не ми е кеф като се пърлят?!
2.
До 1
16.03.2025 10:19:17
11
10
Айде нема нужда България да помага
1.
Е на тва е!
16.03.2025 10:12:57
7
14
Сега е момента България да помогне!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Трагедия разтърси Карлово: млад мъж загина Трагедия разтърси Карлово: млад мъж загина Полиция и медици са на място, проверява се версия за самопрострелване Тежък удар за Тодор Неделев: скъса връзка на вече оперираното коляно Тежък удар за Тодор Неделев: скъса връзка на вече оперираното коляно Капитанът на Ботев ще се подложи на операция, след като ядрено-магнитният резонанс потвърди тежката травма след дербито с Локомотив Шампион с Лестър, легенда на Астън Вила и юноша на Манчестър Юнайтед иват в Бургас на исторически мач Шампион с Лестър, легенда на Астън Вила и юноша на Манчестър Юнайтед иват в Бургас на исторически мач Благотворителният "Мач на Надеждата" ще събере на едно място спортни легенди, обществени личности и артисти Ботев поиска аудиото от VAR и отстраняване на Станимир Тренчев Ботев поиска аудиото от VAR и отстраняване на Станимир Тренчев Жълто-черните оспорват отменен гол в дербито с Локомотив и настояват БФС да провери линиите за засада Черноморец изпусна победата срещу Етър в Несебър Черноморец изпусна победата срещу Етър в Несебър Димитър Костадинов даде аванс на акулите от дузпа, но Тома Ушагелов донесе точката на болярите след почивката Ад край Пампорово заради пропадналия път! И по обходните трасета започнаха да закъсват автомобили Ад край Пампорово заради пропадналия път! И по обходните трасета започнаха да закъсват автомобили По обходните маршрути е натрупал много сняг В петък ще има правителство на "Прогресивна България" В петък ще има правителство на "Прогресивна България" След това следва същинската работа - законодателната, която ще бъде в Народното събрание. Първата стъпка ще бъде бюджетът за 2026 година Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност Проф. Огнян Герджиков: Аз съм убеден, че това управление на Румен Радев ще бъде успешно и ще настъпи стабилност "Радев има нужните качества", каза бившият председател на НС   Родители от жк „Лазур“ с призив към Община Бургас: Спасете парка пред „Краставицата“ Родители от жк „Лазур“ с призив към Община Бургас: Спасете парка пред „Краставицата“ Счупени пейки и амортизирани площадки посрещат десетки деца всяко лято Коли превзеха улица в „Меден рудник“: Къде е полицията, питат живущи в района (СНИМКА) Коли превзеха улица в „Меден рудник“: Къде е полицията, питат живущи в района (СНИМКА) Кола блокира пътното платно до бл. 48, друга е в зона на забранителен знак В28
Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство Няма пострадали, а атаката идва дни преди парада за Деня на победата, когато руската столица е под засилени мерки за сигурност Италианска следа в аферата Епстийн: Никол Минети, Чиприани и помилване под съмнение Италианска следа в аферата Епстийн: Никол Минети, Чиприани и помилване под съмнение Прокуратурата в Милано проверява дали бившата приближена на Берлускони е получила помилване с неверни данни за осиновеното си дете Пожар край Берлин стигна до боеприпаси, рискът от взривове расте Пожар край Берлин стигна до боеприпаси, рискът от взривове расте Огънят обхвана над 100 хектара, а невзривени снаряди принуждават пожарникарите да стоят на дистанция Иран обяви Ормузкия проток за своя атомна бомба Иран обяви Ормузкия проток за своя атомна бомба Заместник-председателят на парламента Али Никзад заяви, че Техеран няма да върне стария режим на преминаване през най-важния петролен коридор в света Необичайно студено време със сняг и градушка обхвана Гърция Необичайно студено време със сняг и градушка обхвана Гърция Силни валежи и бурни ветрове – особено в Егейско море, с пориви до 88 километра в час – влошават времето в страната Самолетът на испанския премиер кацнал принудително в Анкара Самолетът на испанския премиер кацнал принудително в Анкара Причината е технически проблем Мигрант закла 16-годишна в Испания Мигрант закла 16-годишна в Испания Според свидетели, преди това крещял обичайното: „Аллаху акбар“ Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Разговор в кафенето на театъра:
- От мен зависи в каква светлина ще се представи всяка една пиеса в театъра.
- Вие да не сте директора?
- Не, аз съм осветителят.
Виц на деня Виц на деня В един хубав летен ден момче и момиче пътуват с кола.
- Виж! - казва той. - Каква е висока тука тревата?!
- За какво намекваш? - оживило се момичето.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитният шеф може по звука на клавиатурата да разбере какво играе неговият подчинен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори