Шокиращо беззаконие в „Меден рудник“, водачи газят правилата, за да спестят 20 метра
Спестяват секунди, застрашават живота на пешеходците
Редовни нарушения на правилата за движение в района на блок 216 в ж.к. „Меден рудник“ създават сериозна опасност за шофьори и пешеходци. За този проблем сигнализира наш читател, който алармира, че ежедневно поне 20 автомобила заобикалят установените правила, застрашавайки живота на останалите участници в движението, защото реално излизат върху пешеходната пътека и зона, изскачайки често в гръб на пешеходците.
Флагман.бг провери случая дори при заснемането на репортажа наш репортер стана свидетел на поредното нарушение.
Водач от кооперацията демонстративно пренебрегна правилата, убеден, че постъпката му не представлява опасност.
По думите на нашия читател подобни ситуации се случват постоянно, а пешеходците на близкия светофар избягват да пресичат именно заради несигурността. Той вече е подал жалба в Община Бургас преди месец, но към момента няма отговор или предприети действия.
Сигналоподателят настоява за поставяне на поне три колчета, които да ограничат неправомерното движение и да предотвратят потенциални фатални инциденти. Въпреки че паркингът пред блока разполага със специално обозначени вход и изход, много шофьори предпочитат да заобикалят правилата, за да „спестят“ няколко секунди, без да се замислят за последствията.
Наш репортер установи, че само малцина от живущите в блока използват правилно обозначения вход, докато мнозинството предпочитат да нарушават правилата.
Повече за тази опасна ситуация – в нашия репортаж:
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден

А, Флагман, инвестирайте в обучение на репортерите и журналистите си, защото “пишиходцити” и “гуспудине” не звучи сериозно…
Гарчо минава напряко да не харчи гориво не за друго . Като един умник ми развива теоти че като пуснеш мигача и колата хатчела повече гориво и за това не ползва мигачи .
- МолА, кО, вА, гА Шебеци!
С. Киркегор
-"И?"
-"Ти някъ'в контролен орган ли си?"
-"И?"
-"Жена ми я ш*бат едни цигани от махалата. И?"
Целият калтак и блатото на Бургас.