×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Най-красивата велоалея в България започна да пропада на още едно място


Най-красивата велоалея в България започна да пропада на още едно място
Участъкът от днес е затворен и обезопасен
Тема в развитие
Община Бургас чака необяснимо бавещия се Пламен Янев за разрушената алея към Сарафово МРРБ има възможност да осигури средства за ремонт на пропадналата алея към кв. Сарафово, увери кметът на Бургас Докато 3 години държавата нехаеше, морето вече отнесе алеята на Солниците В МРРБ се колебаят свлачище или ерозия руши алеята в Сарафово Ще си спести ли държавата 1 млн. лв., като остави велоалеята за Сарафово да пропадне в морето Тъжна прогноза: Морето ще погълне велоалеята до Сарафово през зимата Областният управител на Бургас Стойко Танков пише до МС за пропадналата велоалея Според шефа на „Геозащита Варна“ това не е свлачище и не му пука, ако велоалеята рухне На живо във Флагман.бг! Защо държавата пренебрегна Бургас и не вижда проблем в това свлачище Скоро Бургас ще загуби най-красивата част от крайбрежната си велоалея, защото според държавата това не е свлачище Забраниха движението на коли по крайбрежната алея
виж още
скрий
08 Декември 2024, Неделя, 17:03 ч.
Автор: Флагман.бг, видео: Димитър КИРЯКОВ

След последните бури се компрометира и участъкът до Солниците

Най-красивата велоалея в България – тази, която свързва Северния плаж на Бургас с кв. „Сарафово“ – е започнала да пропада на още едно място, разкриват читатели на Флагман.бг.

Проблемната зона се намира на метри преди Солниците и е компрометирана след бурите през последните дни, но днес вече е обезопасена.

Това е втората част на алеята, която пропада, след като преди две години и половина същото се случи и с участък на 500 метра северно в посока кв. „Сарафово“. Този участък обаче е държавна собственост, което предизвика сериозни полемики между Община Бургас и Областна администрация.

След като губернаторът проф. Мария Нейкова се върна на поста си, казусът започна да получава позитивна развръзка и прехвърлянето на алеята към общината вече е в ход.

Вижте какво е състоянието на алеята до Солниците днес:

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
41
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
41
Коментара по темата
41.
Гарантирано от ГРОБ
09.12.2024 20:21:43
0
7
Гарантирано от ГРОБ
40.
Гарантирано от ГРОБ
09.12.2024 10:17:30
0
11
Така го правим ние, т.е. никога да не стане, така както трябва да е!
39.
Ицо
09.12.2024 09:45:00
1
9
24 е най-точен ! Карам колелото си там откак е станала алея. Наистина вместо нахвърления камънак трябваше да се оформят 3-4 буни от кайт клуба до входа за солта. Но...вместо това ровиха една година да направят стоянка за лодки тъпанарите.
38.
Да се знае!
09.12.2024 08:42:23
0
14
Докато се строи и управлява с ресто ще е така
37.
*********
09.12.2024 08:26:53
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
36.
хмм
09.12.2024 07:21:07
2
16
Я отидете се разходете в Несебър или Балчик и после говорете за Най-кРасИваТа аЛеЯ...
35.
И виновни пак няма?
09.12.2024 01:19:41
1
30
Не най-красивата, а най-некадърно построената. Емблема на разграбването на държавата
34.
ганьо си е ганьо
09.12.2024 00:12:50
13
4
Голямата конспирация големи разбирачи като всеки бАлгарин крадини, тръби, усветление и т.н. Мъка хората ви казаха, метеорологични условия. На ганьо и да му направиш и да не му нашравиш, винаги ще е недоволен.
33.
До 32
08.12.2024 23:45:22
1
16
не знам ти къде живееш ама май скоро в центъра не си бил? По Александровска всеки 3ти е от тъмните братя пък ти си живей преди 15-20 години
32.
Бонго Тцонго
08.12.2024 23:33:49
11
6
незнам къде живееш, ама циганите ги е страх да излязат от махалата брат. Идват 30 циганина на кристали удряш единия и немогат да сварят да бягат да си пускат орхан генчебай
31.
До 23
08.12.2024 22:29:42
4
14
нищо няма да стане глупако ще ви вдигнат водата и ще сте на режим това ще стане. Българина е една мижитурка то цигани обикалят в центъра великите българи арийци що си траят? Гледат надолу щото иначе бичовете и чао. Същото ще е и с водата - ще гледате надолу и ще си плащате както със всичко останало
30.
До 2
08.12.2024 22:25:45
8
3
ама куха лейко със фобия от рогатия - баряй меча на нечестивия.

В ада ли ще си ги вземели - не децата и внуците ще са добре и ще имат пари за всичко. Айде ти си стой бедна и ако ти се наложи операция събирай пари от дарения и се вози с градския. Ма не бееее много е гадно да си богат :) Богат ли си то си сатанист и ще гориш у ада - виж ако си беден страхлив и прост то си ангелче и мястото ти в измисления рай е гарантирано хахахаха
29.
Кмета
08.12.2024 22:15:13
2
28
Чичо Митко
виждал ли е го някой някога някъде ло улиците сред народа освен на официалнк събития?
28.
Жоро
08.12.2024 22:02:12
0
28
До сега бяхме ограбвани,но с Пеевски,вече приключваме. Всичко е леш и се разграбва яко. А за Бургас,все едни и същи фирми се лансират и олигарха до морска гара
27.
Хаха а
08.12.2024 21:35:50
0
32
"След като губернаторът проф. Мария Нейкова се върна на поста си, казусът започна да получава позитивна развръзка" - алеята пропадна на още едно място.
26.
До 27
08.12.2024 20:48:44
1
20
Точно!
Ми, заменките за озаконяван€ на кръчмitE в градските паркове???
".....- Пък, дядо ми имаше лозе точно тук. Ето ви 3- на свидетеля и един коптор- дарение, че навремето сте му дали панелка от Жилфонд.
- Ааа, добре! Мерси за свидетелите и за армаганите, на' ти нотариален акт за лозето и право за строеж."....

А, тези нови квартали и т.н. ново закачени за ВиК, какво ще ги правите като вода няма? Скоро и режим на тока.
Ще подавате на тях с предимство, за сметка на вече съществуващите, докато се продадат, ли?
25.
1312
08.12.2024 20:31:04
0
33
Ми айде стига се давали само разрешителни за строеж из всички възможни точки в Общината,а помислете малко за текущото състояние на инфрастуктурата, защото е плачевно. На всяка улица в града по нещо се разпада, независимо кога е ремонтирана!
24.
Колю
08.12.2024 20:02:18
0
30
Трябва в участъка около входа за лугата да се оформят буни навътре в морето от големи камъни, както е по целия бургаски плаж. Това ще доведе до разбиване на вълните и образуване на пясъчна ивица, което ще е много по добре от сегашния камънак.
23.
Магелан
08.12.2024 19:43:24
9
25
Шоки ужас. За 12 години управление на гербъртската хунта и безхабелието и казването на пари остави половина България без вода. Нито магистрали подстриги като хората нито язовири нито алей. Всичко дай едно на техните фирми беше искрадена от половината пари за построенето им. Вместо през тези 12 години управление да бяха подменили повечето тръбопроводи и да намалят загубите на вода те сега прехвърлят вината на ПП-ДБ. Бургас им и Варна има вода до март месец. Нека да има късмет Бургас и Варна да останат на режим и тогава подгответе са в София всички и 240 управляващи политици бивши настоящи какво ще се случи. Взимайте се врати и се огледайте добре какво става. Спасявайте положението в Бургас и Варна защото ще ви вземе скралповете.
22.
*********
08.12.2024 19:40:38
2
18
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
21.
Най-качествено и без проблеми е от ПП
08.12.2024 19:32:51
21
31
Когато ПП-ДБ окрадоха парите за инфраструктура и не построиха нищо, няма как да има проблеми!
За 4 години потрошиха България, но "построеното" от тях дори няма необходимост от поддръжка!
Както е казано= Който не мие чинии, той не ги чупи :))))
Трябва да си абсолютен малоумник и диван философ, за да ти харесва "построеното и гарантирано" от "промяната" !
Троловете на ПП са кото вожда Кокорчо, за това живеете за момента, без да мислите какво наследство от финансови задължения, оставяте на децата си да изплащат!
Опаа то е ясно че нямате такива и не ви пука за нормалните хора!
20.
Da
08.12.2024 19:31:42
19
10
Красива ама е незаконна, защото няма кой да я узакони понеже там където е ще пропадне.
19.
Отправям
08.12.2024 18:51:48
13
46
Предизвикателство към кмета на най-хубавият град на Бг-до излезе с личният си автомобил и да обиколи за 8 часа всички улици на управляваният от него град близо 20 години,ако не види нищо нередно(дупки),жив и здрав да е.
18.
!
08.12.2024 18:29:46
14
48
това го покажете на кметчето иначе реклама голяма му правите ;)
17.
Да освободим Симон Милков
08.12.2024 18:29:40
17
23
Абе хора, вие не виждате ли в каква шизофрения живеем?! Лелелелелеле
16.
Boklut$i grobarski
08.12.2024 18:10:32
21
75
Нали ядохте риба на 6,нали гласувахте за гроб (всички фирми зависими от тях,МВР,гранични, администрация и т.н.)....глупаци на N-та степен.....децата и внуците Ви са обречени заради вашият страх да не загубите службичките си и зоната на комфорт......но помнете ще си скубите косите .... Нещастно тъпо и упорито племе дано се затрие всичко.
15.
Еркеч
08.12.2024 18:08:00
18
48
Най-красивата алея-компрометирана-губернатора....малиии,и всичко това за поредния некачествен ГЕРБ проект
14.
*********
08.12.2024 18:07:00
0
14
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
13.
gradski
08.12.2024 17:59:49
14
37
За жалост от ден първи морето почна да "яде" велоалеята. Спестен материал, лошо проектиране.... Жалко ще бъде ако не поправи бързо. Защото ще стане точно, както стана с разбития от тежките гондоли участък - морето го взе.
12.
демокраДСия
08.12.2024 17:57:53
21
21
Дали е ударена от самолета на Асад ?!
11.
XX
08.12.2024 17:55:11
24
35
Още преди да се построи тази велоалея беше ясно , че няма бъдеще.
10.
най-красивата на балканите
08.12.2024 17:53:32
20
33
въпроса е как може след като пропадна на втория ден да бъде възстановена, а свлечения участък към Сарафово чакаме няое дете да се пусне без спирачки и да се пребие...... за 6 самосвала работа.....един бизнесмен не се бръкна да насипе камъни.... или може би чакаме морето да я вземе, за да асфалтираме горния не знам вече нищо няма логика
9.
.......
08.12.2024 17:53:01
16
39
Бойко Шлангмайстор
ще я ремонтира,
с шлaнга той турбо,
бетон ще налива.
8.
Коча
08.12.2024 17:35:43
10
69
Гарантирано от герб.Така е и цялата страна
7.
До 1
08.12.2024 17:33:08
11
47
Познала е!
В София много ни се смеят, че се прибираме в с. ДимiтърNик0лоvо.
6.
Ще пропада
08.12.2024 17:26:36
18
22
Като няма кой да стопанисва така щеше лек ден
5.
Гледката
08.12.2024 17:24:15
19
29
Е красива, а не велоалеята(асфалт и боя, нищо съществено :D).
4.
Бай Амет
08.12.2024 17:19:59
21
53
Красива е велоалеята, спор няма, но от седмица е цялата в пясък и камъни. Отделно половината осветление не работи и след 16:30 на места си е тъмна Индия.
3.
така така
08.12.2024 17:16:30
19
41
Тея Багери там ли са разрушили велоалеята или се готви незаконна тръба и се отцепва велоалеята да не се види от народа какво замърсяване му готвят.
2.
Хаха
08.12.2024 17:14:51
17
69
Най-красивата алея)))) голямо крадене и къде ще ги закарате тези пари сатанисти,в Ада няма нужда от пари
1.
*********
08.12.2024 17:12:59
5
29
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори