Тежка катастрофа на пътя Варна-Бургас: Загина жена, а двама мъже са с опасност за живота
Смъртоносното ПТП се е случило на километър след Бяла в посока Бургас
Челна катастрофа се е случила днес на пътя между Бяла и Обзор, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Варна. 76-годишна жена е загинала при тежкия инцидент.
Смъртоносното ПТП се е случило на километър след Бяла в посока Бургас, съобщава Нова Варна.
Сигналът за тежкия инцидент между два леки автомобила е получен в 09:44 ч. днес.
Починалата жена е била пътничка в колата на единия 61-годишен шофьор в катастрофата. И двамата са от Добрич.
Другият автомобил е бил управляван от 72-годишна жена, съобщават от полицията.
И двамата шофьори са настанени в „Реанимация“ с тежки гръдни травми и с контузия на черепа. Има опасност за животите им.
Към момента пътят Бяла – Обзор вече е частично отворен, тъй като тежката катастрофа е наложила отбиването на останалите участници в движението през Дюленския проход.
Причините за тежкото произшествие предстои да бъдат изяснени.
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете

Преди често пътувах Бургас-Варна, през лятото е буквално смъртоносен. Караш-караш - увит в бял чаршаф, караш-караш - пак....
Това преди 10г някъде. Сега не е толкова често, НО... винаги с едно на ум....
Карайте разумно, Хора!
И почвайте АМ Черно Море, политици!
Да се оправят ранените...
А магистрала Черно Море? Кога ???