Хлапаци откраднаха автомобил, арестуваха ги
Те били забелязани от патрулиращ екип на пловдивското Зонално жандармерийско управление да се суетят около спрян в аварийната лента "Опел“ с пазарджишка регистрация
Три непълнолетни момчета са задържани по подозрение за противозаконно отнемане на чужд автомобил. Около 1.30 ч. в събота, в района на 123 км на АМ "Тракия“, те били забелязани от патрулиращ екип на пловдивското Зонално жандармерийско управление да се суетят около спрян в аварийната лента "Опел“ с пазарджишка регистрация.
При последвалата проверка униформените установили, че тийнейджърите са откраднали въпросната кола, която била оставена от собственика й с ключ на контактното табло.
Пристигналата на местопроизшествието оперативна група на РУ-Труд направила оглед, а момчетата били отведени за срок до 24 часа в полицейския арест. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 346, ал. 1 от НК, уведомен е дежурен районен прокурор
Областният управител: Държавата е на мястото си при въвеждането на еврото в Бургас
15-годишно момче в болница след прекаляване с енергийни напитки и вейп
За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари
Задържаха отново синът на бизнесмена Бобоков в Пампорово след полицейска проверка
След третия мандат фокусът се измества към служебния кабинет и изборите
100 процентното машинно гласуване е отхвърлено - настоява се за смесен вот
Коя е скандинавска страна се утвърждава като едно от най-добрите за отглеждане на деца
Франция предупреди САЩ, че завладяването на Гренландия е преминаване на червената линия
Вечерен купон в Русе завърши със смъртта на 32-годишен мъж
Росен Желязков призова за бързо отиване на избори без политическо шоу
Министър Манол Генов спря завода на Кроношпан във Велико Търново
България разширява партньорството със САЩ в ядрената енергетика за граждански цели
