Искате ли го в Биг Брадър
Бо е първият седмичен финалист, който ще участва във финалното гласуване и е на крачка от това да влезе в Big Brother
Моделът Бо е първият финалист в новия сезон на "Биг Брадър". Но не става въпрос за самото предаване, а за кастинга кой да участва в риалити шоуто. "Бо е първият седмичен финалист, който ще участва във финалното гласуване и е на крачка от това да влезе в Big Brother.
Моделът от София получи най-голяма подкрепа от вас, феновете на Big Brother, в първата седмица. Новите 4 кандидати ще бъдат представени в понеделник (23.09) и гласуването за тях ще бъде отворено до събота (28.09) в 12:00 часа. Финалното гласуване ще продължи 24 часа и ще започне на 6 октомври в 00:00 часа до 23:59 часа", обявиха от официалната страница на шоуто.
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

Ти от коя пещера излезе??
Осъзнай се ти! Шматка проста.
Първо това е шоу.Търси се показност.Не е задължително да е вярна историята.Ако не беше толкова проста,можеше да забележиш звезди ,световно признати и с награди като "Кис" ,"Мерилин Менсън" и мн други как изглеждат!
В цял свят от стотици години има педерастия и разврат- древна Гърция,Рим и т.н.
Появила се от майната си Венелина и се смята за стожер.За мега морална и целомъдрена.Айде осъзнай се и си запази селското мнение за теб.Гледай и си възпитавай децата както искаш.Сметка дръж на мъжа си,ако имаш такъв...
То, че най-голямата утайка се е събрала тук да коментира е вярно,но прекалявате.
Оня пендел азис ,мангала милионер го направихте.Пълнехте му ст."Васил Левски"...иначе мн загрижени ...да не ви развратят дечицата.Омъжи се в ефир в същото предаване преди двайсетина години.Тогава нямаше проблеми.
Булгаристан-най великата и мъжка нация!
Гладни,прости,злобни и лицемерни мишки!
И на мен не ми харесва,но не сипя обиди наляво-надясно без причина.
И много е важно.Най-важното- да си изпляскваш великото мнение.Ежедневно.ТУК.