Сигнал до Флагман! Бургазлия реши, че пътен знак му пречи, измести го на пътека за незрящи
Може ли така всеки човек да си мести знаците, където реши, пита риторично Мила Колева, а ние отправяме този въпрос към Община Бургас
Днес този знак на кръстовището на ул. „Ивайло“ и ул. „Македония“ в ж. к. „Възраждане“ беше преместен самоинициативно от човек от квартала, който очевидно е решил, че си е вкъщи и ще оправи интериора. Това алармира Мила Колева в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Бил пречел на бусовете да паркират на тротоара и затова решил да го премести. Според мен истинската причина е, че човекът не може да взема лесно завоя и затова го е преместил по-навътре. В момента е преместен точно до плочките на незрящите, по средата на тротоара, като пречи и на майките с колички да минават. Може ли така всеки човек да си мести знаците, където реши“, пита риторично Мила Колева, а ние отправяме този въпрос към Община Бургас.
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура

използвайте това не писано правило и ще ви е по лесно
Лека ден
З ла*ното което изсра*а на Демокрация пък нямам думи. Съветниците по транспорта на кмета са тотал щета. М/у другото не само за транспорта са трагедия - по спорта също, по озеленяването също...
Идете обаче и питайте на място кой кретен от тия които организират движението докато трае ремонта е сложил толкова много табели на един кол и на такава височина...щот по закон беше над 2м и кусур...тук и дете може да си разбие главата и да стане страшна беля!
Да не говорим че са опасни,знак за синя зона поставен на метър и седемдесет като заема половината тротоар, секунда невнимание и си сцепих главата …
безплатно ПАРКО МЯСТО за хитреца . Значи - идва буса , водача спира до знака , излиза от МПС-то , изважда знака , паркира ЗАД него , и после пак го поставя ! При потегляне процедурата е същата , нооооо ... вече знака се явява като пазач на паркомястото , в едно с основното си предназначение ! Явно нашият Бургазлия е доста далеч от Софиянците . Поне на този етап ...