Качулки тръгнаха по следите на дилърите на друсан чай, щракнаха белезниците на двама братя
Намериха гранули, множество сини на цвят хапчета, пико и друсан чай в жилище в жк. "Меден рудник"
Спецакция срещу дилърите на друсан чай се е състояла рано сутринта. Полицаи от Четвърто районно управление съвместно със служители от сектор "Специализирани полицейски сили" при ОДМВР-Бургас са атакували имот, намиращ се на ул. "Ален мак" в жк. "Меден рудник".
В апартамента, собственост на 26-годишен криминално проявен и осъждан бургазлия, са намерени осем свивки със суха тревна маса - т.нар. ,,друсан чай". Теглото на дрогата било около 2 грама.
Задържан е и брат му – 29-годишен мъж, също криминално проявен. Той обитавал малко пристройка, на същия адрес. В нея ченгетата се натъкнали на кутия, съдържаща сода на люспи, две кутийки със сиво на цвят вещество под формата на гранули, множество сини на цвят хапчета и бяло кристалобразно вешество - метамфетамин. Дрогата била с тегло около 6 грама.
Бургазлията е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия

“ Той обитавал малко пристройка… “
Ко каза? Ко?
Мама ви циганска, неграмотна да еба, нямате статия без правописни грешки бе, да еба циганите гурливи да еба.
Ей тва е истинска акция - количество, качество, бандитите и тежката подготовка на полицаите.
Браво манияци, това трябва да е акция на годината.
Абе флагман какви "тежко въоръжени"...това да не ви е Донецк!?
Имате ли представа колко стуват тия гиманстики на данъкоплатците!?
Подобни субекти могат да се респектират от всеки един редови служител ...но уви не и в Бг...
Всичко в нашата държава е анти логично.
Който не си е играл като малък на война си играе като голям...
Това ли са ви наркодилърите, че чак с автомати .....
Смешници милиционери, само показни театри, а другите дето движат килограми си вървят спокойни защото плащат точно на същите мутро-милиционери, които организират този цирк за 2 гр трева и 6 гр друга дрога.