×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 31 юли е FASHION PHOTO DAY в Central Park Бургас, вижте подробности
  • Бизнесът с два месеца гратис за цените в евро
  • Външният дълг нарасна със 7 млрд. евро
  • САЩ заплашват Китай със 100-процентови мита
  • Производители вдигнаха цените на храните с 23%
  • Български са 30% от зеленчуците на пазара
  • Канада обяви, че ще признае палестинската държава през септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Изумително! Какви суми горят с приемането на еврото


29 Юли 2024, Понеделник, 18:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Най-зле ще се отрази на тези, които пълзят сериозно в сивата икономика

Сериозно предупреждение за сивата икономика и за нещо неизбежно, което може да се случи. Около 10 милиарда лева от сивата икономика, рушвети, укриване на данъци и друг вид престъпления, които сега са образно казано в "дющеци и буркани" трябва да бъдат изсветлени преди приемането на еврото, което никак не е лесна задача.

Не е тайна, че пазарът на имоти е един от начините да бъдат изсветлени такъв вид "капитали".

Сумата никак не е малка и оказва влияние на цените. 

"Пазарът на имоти, най-вече жилищният, е отражение на позитивни посоки на макроикономическата ситуация в страната. Сделките с ипотечно финансиране са максимум 50-60% в София и до 35% в останалите градове.". Това каза Добромир Ганев - експерт недвижими имоти, бивш председател на Национално сдружение "Недвижими имоти“. 

"Пазарът на имоти не се движи основно от финансирането. Втората важна причина за тенденциите в този пазар, е свързана с очакванията на позитивите след приемането ни в еврозоната. На този пазар влияят и няколко милиарда – около 10 млрд. лева, които са в сивата икономика. Завръщащите се от чужбина българи също влияят на този пазар", допълни Ганев. 

Според кредитния консултант Иво Димитров: "в средносрочен план няма видима причина лихвите по депозитите да нараснат значително, камо ли рязко".

"Масовата практика за кредитиране на имота зависи от клиента, имота, вида строителство, района, локацията – варират от 60 до 90%. Ако по стечение на обстоятелствата имотът е подценен като сделка, а пазарната оценка казва, че пазарната му стойност е по-висока, може да се стигне и 96% кредитиране", допълни Димитров в ефира на NOVA NEWS. 

Според него няма причина да паднат цените на имотите.


В категории: Животът


7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
Xog,kgzkfzkfzkfzkfzkfzkz
29.07.2024 22:03:52
5
4
ПЛАН. МОЙСЕЙ. НА. ЧИФУТИТЕ. ЗА. БЪЛХАРИЯ........ПРЕСЕЛЕНИЕ. НА. МИЛИОНИ. ЧИФУТИ. В. БЪЛХАРИЯ. И. ОКРАИНА.....ЗА. БЪЛХАРИЯ. САМО. ПО. ЧЕРНОМОРИЕТО.....СА. ЗАПЛЮЛИ.....ОСТАНАЛОТО. ЗА. ВИСОКАТА. ПОРТА.......2. ПРИЗНАКА. ЗА. МОЙСЕЙ.......ГОЛЯМА. ВОЙНА. В. БЛИЗСКИЯ. ИСТОК.....И. НЕИСТОВОТО. БЪРЗАНЕ. ЗА. ПРИЕМАНЕ. НА. ЕВРОТО.....ЗА. ДА. МОЖЕ. ЧИФУТИТЕ. ДА. ВЛЯЗЪТ. ДИРЕТНО. В. ЕС. С. ЕВРО. В. ДЖОБА.....ВСИЧКО. ДРУГО. Е. АЛА. БАЛА. ЗА. ПРОСТОЛЮДИЕТО.......А. ОТНОСНО. ИМОТИТЕ.....ДА. КУПУВАТ. СЕ......И. В. ЕДИН. МОМЕНТ. .....НИЕ. ЩЕ. СТАНЕМ.....ПАЛЕСТИНЦИ....НА. СОБСТВЕНАТА. СИ. ТЕРИТОРИЯ......НЪЛ. ТЪЙ. ПОДПОРУЧИК....МАРКОВ......НАРЕДЕН. В. РЕДИЦИТЕ. НА. ЧИФУТИТЕ. В. САРАФОВО........
6.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29.07.2024 18:27:29
21
7
хаха ДО №2 и№4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ТО Е ОЧЕВАДНО ЧЕ Е ПЛАТЕНА СТАТИЯ ОТ МАФИЯТА ПРЕДНАЗНАЧЕНА ДА ПЛАШИ ИДИОТИТЕ !!!!!!!!!!!!!НО ОШЕ ПО ОЧЕВАДНО Е ЧЕ ПЛАЩА И НА МАЛОУМНИ ПЛАТЕНИ ТРОЛОВЕ КАТО ТЕБ ХАХАХА
5.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29.07.2024 18:22:38
24
6
ДО 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!И КОЙ ИМА СКРИТИ КИНТИ ИЗ ИЗ ЧИКМИДЖЕТАТА БЕ МАЛОУМНИК !!!!!!!!!!!!!!!!!КОРУМПЕТА КРАДЦИ –МАФИЯТА ДЕТУ СИ ИМА ДЪРЖАВА С ИДИОТИ ХАХАХА!!!!!!!!!!
4.
до 1 С дизгнозата БИПОЛЯРНО РАЗТРОЙСТВО
29.07.2024 18:22:01
2
11
Шшшщ, тихо ве Спермолине!
Я бързо да се прибираш към Психото в Лазур, че май пак си избягал без да си пиеш хапчетата!
3.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29.07.2024 18:18:04
23
10
СТАТИЯТА Е ПЛАТЕНА ОТ МАФИЯТА С КИНТИ ОТ ""ЧИКМИДЖЕТУ"" ЗА ДА ПРАШИ ИДИОТИТЕ ДЕТУ И ДВА ЛЕВА НЯМАТ В ДЖОБА СИ АМА ГЛАСУВАТ ЗА МАФИЯТА ЗА 50 КИНТИ ХАХА!!!!!!!!!!!!!!!
2.
Удивително!
29.07.2024 18:16:20
13
8
Който има кешовица да му мисли. Те искат да я ликвидират, пък ганя все гледа да скъта кешовицата в дюшека. Накрая май само в Щатите ще останат с кешовица .
1.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29.07.2024 18:14:49
24
7
ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ ЗА КОРУМПЕТАТА КЪТАЩИ МИЛИОНИ В ""ЧИКМИДЖЕТА" ШКАФОВЕ И В ""БУРКАН " БАНК ХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!НЯМА КАК ДА ГИ УЗАКОНЯТ ХАХАХА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТО И ЗАТУЙ ПРОЦЪФТЯВАТ РАЗНИ ""ИСТОРИЧЕСКИ ПАРКОВЕ"" СТРОИТЕЛСТВО И РАЗНИ ДРУГИ ""ПЕРАЛНИ "" С НАДЕЖДА ЗА МАФИОТИТЕ ДА СИ ИЗСВЕТЛЯТ КИНТИТЕ ХАХАХА !!!!!!!!!СПОКО БЕ МАФИОТИ ИМАТЕ СИ ДЪРЖАВА БОКО И ШИШИ ДЪРЖЪТ ЗДРАВО –""нема лабаво "" !!!!!!!!!!!!ЕВРОЗОНА НА КУКОВО ЛЯТО ДОКАТО ТАЗИ ТЕРИТОРИЯ Е НАСЕЛЯНА С ДЕБИЛИ – СПОРЕД ЕДИН ПРОФЕСОР 80% ХАХАХА !!!!!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Eлектрозахранването в община Раковски е трайно възстановено Eлектрозахранването в община Раковски е трайно възстановено Министър Станков инспектира на място работата на екипите от ЕСО ЕАД по отстраняване на аварията Тази неделя в Поморие посрещаме Нептун и свитата му Тази неделя в Поморие посрещаме Нептун и свитата му Специалното събитие се организира от Община Поморие и НЧ „Просвета 1888“ и е посветено на най-малките жители и гости на града Благо Джизъса пак е влюбен, новата му е известна брюнетка Благо Джизъса пак е влюбен, новата му е известна брюнетка Мария-Луиза е огън парче Срещни спорта по южното Черноморие - в букмейкърски пунктове в Бургас и Несебър Срещни спорта по южното Черноморие - в букмейкърски пунктове в Бургас и Несебър Можеш да се потопиш в света на спорта на живо в букмейкърските пунктове на efbet  Бяхме приятели, но между нас нямаше нищо, твърди Евгени Минчев Бяхме приятели, но между нас нямаше нищо, твърди Евгени Минчев Гответе се за сезона на Нова - Рачков, Биг Брадър и още нещо Гответе се за сезона на Нова - Рачков, Биг Брадър и още нещо След голямото завръщане на социалния експеримент Big Brother в ефира на NOVA миналата година, тази есен най-обсъжданата къща в България отново ще отвори врати за вълнуващо предизвикателство Ако видите този мъж, веднага се обадете в полицията Ако видите този мъж, веднага се обадете в полицията Взел е чужд портфейл Служителите на летище "Бургас" се готвят за стачка, заплатите били обидно ниски Служителите на летище "Бургас" се готвят за стачка, заплатите били обидно ниски Натовареността е огромна, а възнагражденията направо смешни, категорични са работещите на терминала  Стоян Копривленски отмаря в Гърция след тежките битки Стоян Копривленски отмаря в Гърция след тежките битки След кратката ваканция шампионът започва подготовка за следващите битки Арестуваха легендарния дилър Виктор Кашкавала Арестуваха легендарния дилър Виктор Кашкавала Опита да подкупи полицаи с 2000 лв., намериха буркан с марихуана и над 20 000 лв.
С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова Преди това ние вървяхме към раздяла, бяхме се отдалечили един от друг, споделя миската От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката В интервюто за "Сънди таймс", което е един от редките й разговори с медии, тя казва, че не би пожелала и на най-злия си враг да изпита чувството да си беден и да живееш на месечните социални помощи Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Спецакция на полицията от Бургас, Ямбол и Националната дирекция разкри тайник с наркотици в карнобатско село – пчелинът се оказал прикритие за канабис Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Спрямо обвиняемия С.В. е взета мярка за неотклонение “гаранция“ в размер на 10 000 лева Топ 5 летни мезета за водка, които всеки българин ще одобри Топ 5 летни мезета за водка, които всеки българин ще одобри От таратор до люти чушлета – любимите ни вкусове, които правят всяка чаша водка още по-българска Коя героиня от турските сериали си според зодията Коя героиня от турските сериали си според зодията Любов, драма и зодии – открий коя звезда от турските сериали е твоето астрологично отражение Гръцки кръчмари избиха рибата с нова такса Гръцки кръчмари избиха рибата с нова такса Поискали са 2,5 евро от клиентка за зехтин Това са цените в Албания за Лято 2025, по-евтино е от Гърция Това са цените в Албания за Лято 2025, по-евтино е от Гърция Бaлĸaнcĸaтa cтpaнa тeпъpвa нaбиpa пoпyляpнocт cpeд тypиcтитe, ĸoeтo eлиминиpa пpoблeмa c пpeтъпĸaнитe плaжoвe Канада ще признае Палестина за държава Канада ще признае Палестина за държава Отава следва примера на Великобритания и Франция, които в последната седмица изразиха позиция, че най-късно до септември конфликтът в Газа трябва да приключи Български национал направи супер изненадващ трансфер Български национал направи супер изненадващ трансфер Отиде в Тел Авив
Проф. Николай Слатински Проф. Николай Слатински Надеждата ми е Украйна да издържи, докато Русия се сгромоляса Виц на деня Виц на деня Мъже, запомнете! Не е учтиво да питате дама за възрастта и. Достатъчно е да я попитате, знае ли руски? Виц на деня Виц на деня Съпругата:
- Утре е 30 годишнината от сватбата ни, искаш ли заколим прасето?
- Защо, то какво е виновно?! Брат ти ни запозна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Как се нарича човек, който харесва всичко във фейсбук?
- Вселайко!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори