×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Как гласуват бургазлии – с машина или хартия, вижте емисията на Флагман в 15 часа


Как гласуват бургазлии – с машина или хартия, вижте емисията на Флагман в 15 часа
Избирателите не са единодушни за начина си на гласуване
Ключови думи: избори 2024, гласуване, секции,
Тема в развитие
Галя Василева: Гласувах за стабилна България в сигурна Европа. Има смисъл! Как гласуват бургазлии – с машина или хартия, вижте емисията на Флагман в 15 часа Гласувах за силна България в сигурна Европа, каза Иван Алексиев Радев гласува: Надявам се партиите да са си научили урока Христо Иванов на въпрос ще седне ли на масата за преговори с ГЕРБ: Да видим какви ще са резултатите Милен Георгиев: Искаме да живеем в развита европейска България Плажуват или гласуват бургазлии на 9 юни, вижте емисията на Флагман.бг в 13 часа Бойко Борисов за снимката на Румен Радев от Бургас: Гларус и позьор! Севим Али, ДПС: Гласувах за просперитета на България Жечо Станков, ГЕРБ-СДС: Гласувах, за да е Бургас отново приоритетен регион на правителството Новините на Флагман.бг в 11 часа: Неочаквата активност в Бургас, проблеми с машините и СИК-ове Шеф на избирателна комисия и заместникът му избягаха Ще гласуват ли или ще събират тен българите в Слънчев бряг?
виж още
скрий
09 Юни 2024, Неделя, 15:09 ч.
Автор: Флагман видео и снимки: Иван КОЛЕВ

През деня има десетки сигнали за дефектирали машини

Изборният ден в Бургас протича спокойно, без сериозни нарушения, се съобщи в емисията на Флагман.бг в 15 часа. До този момент има постъпили три жалби в РИК-Бургас, по които са предприети своевременни мерки.

Официалната активност ще бъде отчетена в 16 часа, но към този момент ясно си личи, че тя е по-ниска и от предходните местни избори, и от парламентарните през април 2023 г.

Сутринта започна неочаквано силно, но и към този момент хиляди бургазлии плажуват. /ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ/

Очаква се в следващите часове все пак да има по-сериозно раздвижване пред секциите, след като хората се приберат от плажа.

Екипът на Флагман.бг направи днес един социален експеримент и пред секцията в ОУ „Княз Борис“ попитахме избирателите как ще гласуват – с машина или с хартиена бюлетина.

Вижте какво ни отговориха те:

 

За какво гласуваха бургазлии, вижте нашата анкета:

В категории: Избори 2024


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат 04/06/2026, Четвъртък 13:40 1
16
Коментара по темата
16.
баба Мара
09.06.2024 18:47:28
1
2
Има ли изобщо секция,в която машината да работи?
Няма избор с какво да гласуваш,както и няма избор за кого!
15.
13
09.06.2024 17:42:06
0
5
Хитлеристка се пише бе маам малоумна, неграмотна , нацистка, суполива, въшлясала
14.
13
09.06.2024 17:37:02
4
5
Всички са хитлеристки бе дебил. Фашизма винаги го създава капитализма за да го спаси когато започне да фалира. Те зяпадняците не го и отричат, директно го показват днес със Зеленски, НАТО и Натаняхо
13.
Дааааа
09.06.2024 17:32:18
5
5
Проблема е капиталистическата система, не партийната. В капитализма диктуват капиталистите, бизнеса. Те слагат и плащат на управляващите да ви морят и създават роби за да им робуват. Нарича се диктатура на капитала ! КАПИТАЛИЗЪМ. За да е добре целия народ, трябва народа да диктува, властва и да си върне собствеността ! Нарича се КОМУНИЗЪМ ! НАРОДОВЛАСТИЕ, ИСТИНСКАТА ДЕМОКРАЦИЯ.
12.
*********
09.06.2024 17:30:47
2
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
10
09.06.2024 17:23:00
2
3
Партийната система не е проблем, проблема е ,че не допускат партия на народа. Не залъгвай глупаците. Ти какво предлагаш, царство ли бе " умник " или тотален фашизъм един Хитлер и той каквото каже. Да е... и тъпаците ви
10.
Z
09.06.2024 16:54:20
4
5
Тази партийна избирателна система изчерпа лимита си. Има нужда от нова система на управление. Партиите са като религиите разделят хората и ги настройват едни срещу други. Има нужда от кардинални решения както в политиката така и на духовно ниво иначе потъваме.
9.
може и с мн неща да не съм съгласен
09.06.2024 16:53:37
4
17
с полковника, но му дадох шанс. Гласувайте за него!
8.
*********
09.06.2024 16:48:38
0
14
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
ГЛАСУВАЙТЕ
09.06.2024 16:32:57
4
15
Отивайте да гласувате, плазмодии вмирисани!
Хората по селата ги плашат с мутри да си стоят по къщята, вие се правите на големите гъзари, че ви мързи да извървите половин километър и да си дадете гласа.... айде по сериозно!
6.
Choveka ot Ghetoto
09.06.2024 16:23:56
1
8
Има ли как да гласуваме за маняка с потника?
5.
бургазлия
09.06.2024 16:10:50
1
10
ех, как?
Да се върне "нормалността" разбира се! В смисъл, пак едни да крадат, а улиците да са в разруха, прахоляк, миризми. Както си му е нормално за Бургас!
А може ли друг да е толкова елементарен? Гласувал, отново Бургас да бъде приоритетен за правителството регион!!!
За правителството не трябва ли всички региони да са приоритетни???
4.
ИСТИНСКИ КОМУНИСТ !
09.06.2024 15:59:12
1
19
А трябва да гласуват с камъни и прътове !
3.
Традиционни гласоподаватели
09.06.2024 15:44:13
9
1
сме за европейско развитие, за равни права и свободи, за справедливо заплащане, вседостъпна медицинска помощ, липса на дискриминация въз основа на вероизповедание, пол и ориентация, устойчиви източници на енергия, модерно земеделие, животновъдство и хранителна промишленост, оказване на помощ на бягащите от война и слабите финансово, спазване на европейските ценности.
Пу да не ни е уроки!
2.
Негласуващ
09.06.2024 15:41:51
20
7
Хаха тоя път няма да се хванем :) гласувахме толкова време за едни и същи, сега искате да гласуваме за нови и ....абе заеби, няма смисъл. Най-добре герб и дпс да си действат с пълна сила и каквото- такова. Все пак всички сме за европейско развитие, за равни права и свободи, за справедливо заплащане, вседостъпна медицинска помощ, липса на дискриминация въз основа на вероизповедание, пол и ориентация, устойчиви източници на енергия, спазване на европейските ценности.
Халал да ни е!
1.
Градус
09.06.2024 15:20:49
4
4
Имаме нужда от пилета пилеееетааааа мммм
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат МОН разреши на ВУЗ-ове да намалят бакалавъра на 3 г., ако искат Системата на висшето образование е една от най-реформираните и това се оценява, както с вътрешни, така и с външни инструменти, посочи министър проф. Георги Вълчев Президентът Илияна Йотова идва в Бургас за „Мача на надеждата“ Президентът Илияна Йотова идва в Бургас за „Мача на надеждата“ На 6 юни от 17:00 ч. стадион "Лазур" ще се превърне в център на национална солидарност и съпричастност Тежък удар по Българската национална телевизия Тежък удар по Българската национална телевизия Мачовете на националите по футбол се местят по друг канал Метеоролози: В Източна България ще е страшно, гответе се за дискотека от мълнии Метеоролози: В Източна България ще е страшно, гответе се за дискотека от мълнии За днес е издадено предупреждение от ниво 2 за опасни метеорологични явления Лятото има вкус: 12 седмици гурме приключения започват в Central park Лятото има вкус: 12 седмици гурме приключения започват в Central park Mенюто на ресторантите в Central Park Бургас в комплекс „Славейков“ се превръща в пътешествие, а всяка седмица има свой „герой“ Шефът на "Гранична полиция" разкри: Мигранти дават по €5 бона, за да стигнат до София Шефът на "Гранична полиция" разкри: Мигранти дават по €5 бона, за да стигнат до София Ние сме с 40% по-сигурни от другите държави на първа линия, заяви Антон Златанов Марин Киров на форум за лидерство: Крещящите хора и популизмът окончателно отстъпват пред подготвените лидери Марин Киров на форум за лидерство: Крещящите хора и популизмът окончателно отстъпват пред подготвените лидери Престижната Лятна академия по лидерство събра на едно място медийни босове, ректори и предприемачи Извънредно във Флагман.бг! Зрелищна каскада на входа на Бургас, кола се обърна по таван до Крайморие (СНИМКА) Извънредно във Флагман.бг! Зрелищна каскада на входа на Бургас, кола се обърна по таван до Крайморие (СНИМКА) Огромно задръстване парализира трафика в посока Созопол, водачът излезе невредим от смачканите ламарини като по чудо Голямото откриване на новия Пиргос Парк събира Бургас на 10 юни Голямото откриване на новия Пиргос Парк събира Бургас на 10 юни Бургазлии ще посрещнат новото любимо място за пазаруване и свободно време с концерт на F.O. и Miteva, десетки изненади и празнична атмосфера за цялото семейство Километрично задръстване на пътя Бургас-Созопол, автомобил се обърна по таван Километрично задръстване на пътя Бургас-Созопол, автомобил се обърна по таван Движението се осъществява само в едната лента
Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Ужас в Киев след последната атака, Украйна отговори с удар по голям завод (ВИДЕО 18+) Комплексът "Прогрес" в Мачуринск горя Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори