Милен Георгиев: Искаме да живеем в развита европейска България
Целта ни е да се случат нещата по максимално най-добрия начин, каза водачът на листата на "Синя България" за 2 МИР Бургас
„Мотивът ми да гласувам е състоянието на държавата, а в по-личен план бъдещето на децата ни, на семейството. Целта ни е да се случат нещата по максимално най-добрия начин. Трябват хора, които имат силите, възможностите и експертизата за това“, заяви водачът на листата с народни представители от коалиция „Синя България“ в Бургас Милен Георгиев.
Той гласува днес в ОУ „Васил Априлов“ в морския град, където пристигна със съпругата си Таня.
„Искаме да живеем в развита европейска България. За хубаво или за лошо – в последните години българите имаме възможност да пътуваме свободно в чужбина и да направим разликата за това как живеят нормалните европейци и как – ние тук.“, добави той.
Мъж уби жена си след спор за дистанционното на телевизора
17-годишен загина при тежка катастрофа в Сливенско
МВР предупреждава: Фалшиви „помощници“ за евро дебнат
ЦСКА изненадващо привлече Макс
Корупционен скандал в Украйна, депутати от „Слуга на народа“ разследвани от НАБУ
Катерина Илиева свали 67 кг и преобърна живота си: От диабет и отчаяние до сила, кариера и вдъхновение
Как да обясним на децата промяната на валутата
Реал Мадрид на път да привлече нов галактико?
МВР: Не давайте пари на непознати, обещаващи по-изгоден курс в евро
Нападение с нож и белина в японски завод: Осем ранени, петима в тежко състояние
Почина един от основателите на СДС - човек, който никога не се поблазни от политическото търгашество
Google разкри най-търсените теми за 2025 година
