Ще гласуват ли или ще събират тен българите в Слънчев бряг?
Ще гласувам и пак ще се върна на морето, споделя възрастна жена от Сливен
Изборите 2 в 1 и приказките, че бъдещето зависи от нашия глас, никак не вълнуват повечето от българите, предпочели да си починат през уикенда в Слънчев бряг.
Най-вероятно в курорта ще гласуват по-малко хора, отколкото дори в секцията в Никити (б.а. Северна Гърция), каза репортерът на Нова телевизия Иван Кънчев. Повечето от хората, с които разговаряхме, са апатични и няма да гласуват, добавя той.
Топлата морска вода и слънчевото време привлякоха стотици туристи към Слънчев бряг.
„Всеки трябва да гласува, за да може после и да критикува”, казва Валентин, но дори и този мотив не е достатъчен за повечето от анкетираните.
„Аз съм от Стара Загора, но нямам възможност да се прибера. На морето ми е много хубаво”, споделя пък Велизар.
„Много е важно да се гласува, за да може да оправим държавата“, добавя той.
„Не ме вълнуват изборите, няма смисъл да гласувам”, казва обаче друг турист.
Славка от Сливен пък е решила да се върне в града на стоте войводи, за да пусне гласа си в урната.
„Ще гласувам и пак ще се върна на морето”, споделя тя.
„Аз не съм като другите. Баба съм“, добавя възрастната жена.
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата

Вдигайте се и отивайте да гласувате!!!
Ходом… маршшш…
Останалото да пикае кръв.
------
Нормално, политиците и без това си нагласят изборите. Медиите манипулират и трият коментари. Демокрацията е само на думи