Ще гласуват ли или ще събират тен българите в Слънчев бряг?
Ще гласувам и пак ще се върна на морето, споделя възрастна жена от Сливен
Изборите 2 в 1 и приказките, че бъдещето зависи от нашия глас, никак не вълнуват повечето от българите, предпочели да си починат през уикенда в Слънчев бряг.
Най-вероятно в курорта ще гласуват по-малко хора, отколкото дори в секцията в Никити (б.а. Северна Гърция), каза репортерът на Нова телевизия Иван Кънчев. Повечето от хората, с които разговаряхме, са апатични и няма да гласуват, добавя той.
Топлата морска вода и слънчевото време привлякоха стотици туристи към Слънчев бряг.
„Всеки трябва да гласува, за да може после и да критикува”, казва Валентин, но дори и този мотив не е достатъчен за повечето от анкетираните.
„Аз съм от Стара Загора, но нямам възможност да се прибера. На морето ми е много хубаво”, споделя пък Велизар.
„Много е важно да се гласува, за да може да оправим държавата“, добавя той.
„Не ме вълнуват изборите, няма смисъл да гласувам”, казва обаче друг турист.
Славка от Сливен пък е решила да се върне в града на стоте войводи, за да пусне гласа си в урната.
„Ще гласувам и пак ще се върна на морето”, споделя тя.
„Аз не съм като другите. Баба съм“, добавя възрастната жена.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Вдигайте се и отивайте да гласувате!!!
Ходом… маршшш…
Останалото да пикае кръв.
------
Нормално, политиците и без това си нагласят изборите. Медиите манипулират и трият коментари. Демокрацията е само на думи