Ще гласуват ли или ще събират тен българите в Слънчев бряг?
Ще гласувам и пак ще се върна на морето, споделя възрастна жена от Сливен
Изборите 2 в 1 и приказките, че бъдещето зависи от нашия глас, никак не вълнуват повечето от българите, предпочели да си починат през уикенда в Слънчев бряг.
Най-вероятно в курорта ще гласуват по-малко хора, отколкото дори в секцията в Никити (б.а. Северна Гърция), каза репортерът на Нова телевизия Иван Кънчев. Повечето от хората, с които разговаряхме, са апатични и няма да гласуват, добавя той.
Топлата морска вода и слънчевото време привлякоха стотици туристи към Слънчев бряг.
„Всеки трябва да гласува, за да може после и да критикува”, казва Валентин, но дори и този мотив не е достатъчен за повечето от анкетираните.
„Аз съм от Стара Загора, но нямам възможност да се прибера. На морето ми е много хубаво”, споделя пък Велизар.
„Много е важно да се гласува, за да може да оправим държавата“, добавя той.
„Не ме вълнуват изборите, няма смисъл да гласувам”, казва обаче друг турист.
Славка от Сливен пък е решила да се върне в града на стоте войводи, за да пусне гласа си в урната.
„Ще гласувам и пак ще се върна на морето”, споделя тя.
„Аз не съм като другите. Баба съм“, добавя възрастната жена.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Вдигайте се и отивайте да гласувате!!!
Ходом… маршшш…
Останалото да пикае кръв.
------
Нормално, политиците и без това си нагласят изборите. Медиите манипулират и трият коментари. Демокрацията е само на думи