Ще гласуват ли или ще събират тен българите в Слънчев бряг?
Ще гласувам и пак ще се върна на морето, споделя възрастна жена от Сливен
Изборите 2 в 1 и приказките, че бъдещето зависи от нашия глас, никак не вълнуват повечето от българите, предпочели да си починат през уикенда в Слънчев бряг.
Най-вероятно в курорта ще гласуват по-малко хора, отколкото дори в секцията в Никити (б.а. Северна Гърция), каза репортерът на Нова телевизия Иван Кънчев. Повечето от хората, с които разговаряхме, са апатични и няма да гласуват, добавя той.
Топлата морска вода и слънчевото време привлякоха стотици туристи към Слънчев бряг.
„Всеки трябва да гласува, за да може после и да критикува”, казва Валентин, но дори и този мотив не е достатъчен за повечето от анкетираните.
„Аз съм от Стара Загора, но нямам възможност да се прибера. На морето ми е много хубаво”, споделя пък Велизар.
„Много е важно да се гласува, за да може да оправим държавата“, добавя той.
„Не ме вълнуват изборите, няма смисъл да гласувам”, казва обаче друг турист.
Славка от Сливен пък е решила да се върне в града на стоте войводи, за да пусне гласа си в урната.
„Ще гласувам и пак ще се върна на морето”, споделя тя.
„Аз не съм като другите. Баба съм“, добавя възрастната жена.
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България

Вдигайте се и отивайте да гласувате!!!
Ходом… маршшш…
Останалото да пикае кръв.
------
Нормално, политиците и без това си нагласят изборите. Медиите манипулират и трият коментари. Демокрацията е само на думи