×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Алеи и улици в община Царево изчезнаха след потопа


15 Февруари 2012, Сряда, 11:22 ч.

Има съмнения, че 8-метровата кейова стена е подкопана от стихията и може да рухне

Пътят към Лозенец и къмпинг „Оазис“ е изчезнал, пропаднала е и част от крайбрежна улица на Ахтопол. Гигантските вълни от миналата седмица са унищожили и крайбрежната алея на Царево, пише „Труд“, като цитира кмета Георги Лапчев.

Собственици на капанчета по плажовете се оплакват, че вълната е направила постройките на трески. В Царево има съмнения, че 8-метровата кейова стена е подкопана от стихията и може да рухне.

Общинарите изчакват по-добро време, за да се спуснат водолази и да огледат щетите, допълва вестникът.


В категории: Царево


11
Коментара по темата
11.
оф оф оф
14.03.2012 19:14:22
0
0
БРАВО! АФЕРИМ! МАШАЛЛА! г-н КМЕТЕ
Хаиде да повторим занятието и да хвърлим отново прах в очите на избирателите.Първия път изпрати протежета да търсят вилата на Петко Арнаудов в Етрополе. Да преследваш лични амбиции с наши пари-меко казано не е коректно но за "каозата" ще се направим,че гледаме леко в страни.Но да има възможност за инвестиция от 4 милиона евра за пристанището и Вие г-н Кмете с такова безхаберие да отминете това нямам думи.Проява на такова втрещаващо нехайство,в толкова трудно време,в тази бедна община,...Защо седиш на този стол г-н Лапчев,а защо ли аз гласувах за тебе и защо се събирахме и убеждавахме и другите,че гласуваме за носителя на нови идеи и просперитет на Царево. Такива хора като Георги Лапчев се оприличават с ГЕРБ използващи протекцията на ръководството от около изборите и еуфорията малко след тях.Тук тънките горски номерца не вършат работа,напротив.На стола на кмета трябва да седи човек с много по сериозни качества от" желание за промяна"Човек с такива качества и доказан професионален опит и организаторски способности е г-н Ангел Цигуларов.Той е доказан бизнесмен с обаятелен характер гъвкав и пробивен,човек от народа в стил" Бойко Борисов".Ако той беше кмет тези пари за пристанището щеше вече да са наши.
Защото избори идват и си отиват и пак идват. Изирателите могат да бъдат убедени предизборно ,че нещата ще се случат,а след това.....
В Странджанският край има една много сполучлива и показателна за случая приказка :-"Ще им свирим търновската "
10.
qcphkhlzwo
12.03.2012 04:59:29
0
0
r2M0rc <a href="http://taqavqedeazq.com/">taqavqedeazq</a>
9.
yxhakidql
10.03.2012 12:59:53
0
0
7RUKbe , [url=http://hpcgrjujpwsk.com/]hpcgrjujpwsk[/url], [link=http://xgxilucdpshl.com/]xgxilucdpshl[/link], http://tbkokprrilbh.com/
8.
zthglfbuv
09.03.2012 08:49:14
0
0
UoSFJv <a href="http://whowneiqeqaw.com/">whowneiqeqaw</a>
7.
Sonali
05.03.2012 06:15:52
0
0
I might be beantig a dead horse, but thank you for posting this!
6.
Sunil
03.03.2012 00:53:22
0
0
Home run! Great slgugnig with that answer!
5.
Кмет в сянка
16.02.2012 23:26:52
0
7
Вършете си работата, общинари и всичко ще ви е наред. За заплатките не се грижа аз. Поздрави!
4.
479
15.02.2012 20:59:25
2
13
Пребоядисаните комунисти от партия гроб веднага да се сформират в групички по двама и да почват да работят по преодоляване на бедственото положение до второ нареждане на вожда им Винету.
3.
цунами
15.02.2012 20:02:51
11
1
Очаквам поредния глупав и хленчев коментар на така наречена опозиция.Много съм любопитен да разбера , как за пореден път кмета Лапчев не се е справил със задълженията си и да спре природната стихия,и как умишлено е подкопал улици и кейова стена за да ги ремонтира и прибере комисионни от тези сделки. Как не им пресъхнаха очите да плачат, как не ги хвана срам да пишат лъжи и глупости. Те май наистина са за Северна Корея.Много ми се иска едно цунами да ги пресели там.
2.
цунами
15.02.2012 20:02:50
10
1
Очаквам поредния глупав и хленчев коментар на така наречена опозиция.Много съм любопитен да разбера , как за пореден път кмета Лапчев не се е справил със задълженията си и да спре природната стихия,и как умишлено е подкопал улици и кейова стена за да ги ремонтира и прибере комисионни от тези сделки. Как не им пресъхнаха очите да плачат, как не ги хвана срам да пишат лъжи и глупости. Те май наистина са за Северна Корея.Много ми се иска едно цунами да ги пресели там.
1.
До екипа на БЕСОВЕ
15.02.2012 15:29:31
9
5
Забравихте да отбележите, че дори и снимката за този материал не е ваша - какъв професионализъм. Да не говорим за правописните грешки
Цяло чудо е че има хора които да ви вярват все още
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
4 неочаквани знака, че ви смятат за привлекателен 4 неочаквани знака, че ви смятат за привлекателен Вижте ги  Тези дни през ноември носят пари и късмет, според лунния календар Тези дни през ноември носят пари и късмет, според лунния календар Фазите на Луната задават специален ритъм, който помага да се определят най-благоприятните моменти за различни дейности Скръбна вест! Внезапно почина шефът на БАБХ Скръбна вест! Внезапно почина шефът на БАБХ Той бе изключително отдаден на професионалната си мисия – развитието и укрепването на системата за контрол на храните в страната Лорд Минчев развали годежа си заради младеж от Благоевград Лорд Минчев развали годежа си заради младеж от Благоевград Влюбил се в местен мачо, по когото се прехласвали всички момичета в града, без да знаят, че той бяга на другия бряг Леля Стефка ме научи да приготвям оригинални картофени „гнезда“ с жълтък Леля Стефка ме научи да приготвям оригинални картофени „гнезда“ с жълтък Рецептата е много лесна, а са адски вкусни Студентката Мина Стоянова: Батките с татуировки харесват малки, сладки, кокетни момиченца Студентката Мина Стоянова: Батките с татуировки харесват малки, сладки, кокетни момиченца Искала популярност като сериозна жена, въпреки всичките си корекции Заплатите на сестрите стават 3 хил. лева Заплатите на сестрите стават 3 хил. лева Това е стартовото възнаграждение Албена, която пострада на ралито край Варна, е спасена Албена, която пострада на ралито край Варна, е спасена Добрата новина съобщи Николай Попов Здравко стана поредната жертва на пътя, загина при зверска катастрофа с мотора си Здравко стана поредната жертва на пътя, загина при зверска катастрофа с мотора си Трагедията се е разиграла в късния следобед на 1 ноември по Карловско шосе Новата седмица започва със застудяване и дъжд, но и малко слънце Новата седмица започва със застудяване и дъжд, но и малко слънце Прогноза за времето през следващите дни на ноември
Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Фармацевтичните молекули се държат като микроскопични частици прах, върху които се кондензира влага Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Той обяви, че е разпоредил на Министерството на отбраната да се подготви за „възможни военни действия“, обвинявайки африканската държава, че не успява да спре насилието срещу християни Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp В началото разговорът изглежда безобиден – говори се за пътувания, забележителности и съвети за града, но след няколко дни тонът става по-личен и приятелски Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки Опасни хапчета за отслабване, рекламирани в ТикТок, погубват инфлуенсърки "Вземи Molecule и забрави, че храната съществува“, гласи лозунгът в социалните мрежи Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Време е: Марая Кери официално откри коледния сезон Кралицата на Коледа обяви началото на празничния сезон в типично неин стил Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите Яжте туршия и кисело зеле срещу вирусите Това е съветът на проф. Кантарджиев Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш Избухна лудост по хапче, от което забравяш да ядеш То обаче е твърде опасно Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда Те загубиха сина си, а убиецът му получи условна присъда "След наше обжалване присъдата бе изменена на 2 години и 4 месеца ефективна, което също е безумно решение“, споделят почернени родители Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Създателят на фалиралата турска борса за криптовалути се обеси в затвора Фарук Йозер излежаваше една от най-тежките присъди, издавани някога в Турция Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Имотен спор взе 2 жертви и рани 15 души Трагедията се е разиграла на остров Крит
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори