×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Капка Сидерова заплаши Волен с жесток романс, но почна книга за Петър Дънов


Капка Сидерова заплаши Волен с жесток романс, но почна книга за Петър Дънов
Капка Сидерова нарече Бойко мъжко момче и отрече Волен да е взел пари за подкрепата в началото на мандата му, а за луксозния си живот не отрони и дума
05 Февруари 2012, Неделя, 18:53 ч.
Автор: Бесове.Бг

Уж била наясно как да изведе Атака от разпада, но се оказва май, че не й се занимава много много с партии

Озлочестената съпруга на националистическия лидер Волен Сидеров – Капка Сидерова започна доста заплашително гостуването си в „На четири очи“ по Нова телевизия тази вечер като още с първото изречение заяви, че ако пише книга, би я нарекла „Жесток романс“ или „Апокалипто“. Такъв бил животът й с волен. Тя предупреди водещата Цветанка Ризова, че не било важно какво се е случило в живота й дотук, а това, което щяло да се случи. „Волен избра друг път и това ще доведе до много последици. Нашето семейство не беше обикновено, а политическо и когато си ангажиран с политика, раздялата е фатална. Национализмът ще се развие и зная накъде и как да се върви. Структурите се разпадат, хората напускат партията, а той си вярва“, заяви Сидерова, създавайки впечатление, че има представа и изградена стратегия за бъдещето на Атака, но без Волен Сидеров. След това обаче ексглавната редакторка на партийния вестник на Сидеров се омота в близо половинчасови бръщолевения без никаква изчистена мисъл, от което зрителят остана с впечатление, че всъщност тя само имитира готовност да изведе със сина си Димитър Стоянов останките от Атака на един по-добър път.

„Аз бях с притъпен инстинкт за нещата, които са ставали в партията и с волен напоследък, моите усилия бяха свързани с това да издавам вестника, навреме хората да си получат заплатите, измислях какви послания да заложим, а той в това време се е хвърлил в авантюра, вярвала съм му безрезервно 20 години, пътувала съм в командировки, никога не съм го ревнувала и не съм се съмнявала, а и той не ми е давал повод. Изключвах изневярата, но тя се случи, сега залагам на градивното“, каза тя мъгляво.

След това покритикува малко все още настоящия си съпруг, че нямал сили да погледне истината в очите и да се поправи, защото е тръгнал в грешна посока. Капка знаела за любовницата Деница доста преди медиите да гръмнат, но се били разбрали да продължат заедно, въпреки че изпитвала мъка и страдала. Тя поставила обществените дела над личните, защото смятала, че с Волен нямат право на частен живот. Идвали изборите и тя работела за партията.

„Мислех дълго време, че кризата е на идеи в самата партия, а не в самия Волен, но съм се лъгала. Чувствах се с ампутирано сърце, но го възстанових със силната подкрепа на приятелите ми и на обществото и много се радвам, че тези които четяха моите статии ме подкрепиха.“, добави тя.

За нея новият Волен бил напълно непознат, тя не познавала този човек, защото изговорил много неистини. Като тази, че не бил обещавал да спечели 650 хил.гласа за президент, след като резултатът му бил плачевен - с половин милион по-малко. Накрая излязъл пред партията и казал, че всички са предатели и лъжци, продажници и в същото време животът му бил латински сериал. Забравил в какво се бил клел пред хората при паметника на Васил Левски.

Капка не показа, че й е неприятно да я наричат Сивия кардинал на Атака, защото тя анализирала нещата, смятала всяка следваща крачка и съветвала Волен без да го обременява. Не се натрапвала, а се задоволявала само с това да си води вестника – при това и без нито една стотинка от държавната субсидия, всичко плащала от издателството си. Своята заплата също. Тя не отрони и дума за луксозните тоалети и воаяжи из парижките бутици, които не могат да се покрият със заплата от издателство, но водещата така и не прецени, че трябва да й задава подобен уточняващ въпрос.

В началото Капка създаде впечатление, че би могла със сина си Димитър да поведе партията, но към края си призна, че вече с адреналин не е нужно да се продължава, защото за патриотизма ще има ниша, но тя не е на площада и не върви да се използват призиви срещу циганизацията и турцизацията. Разбра се, че тя се лута в прогнозата къде биха отишли левите симпатизанти или пък десните при настоящата ситуация в държавата. „Има криза на идеи – къде ще отидат симпатизантите на левите или десните какъв едър бизнес ще защитават  - трябва да се види кой спазва обещания като даде дума“, каза тя. Към края Сидерова направи доста комплименти на Борисов, но избегна отговор на въпроса каква е цената на обявената в началото на мандата му подкрепа от групата на Волен. 

„Нямаше такава цена, а беше въпрос на възгледи и разбиране, защо Волен се промени към Бойко в началото на мандата – не знам. Бойко сам се създаде и управлява, има една искреност в това, което върши. Бойко е мъжко момче, Волен също – така намериха общо решение да се подкрепят един друг. А сега защо Волен е срещу ГЕРБ – просто реши, че чисто тактически тръгна за изборите с тезата анти, но тя не беше работеща“, заключи половинката на националистическия лидер.

„Аз ще напиша нова книга, посветена на Петър Дънов и ще разкажа неизвестни неща за живота му. Ако нещо като партия ще се случи в бъдеще – то ще е въпреки мен или благодарение на мен“, заключи Капка. В момента тя е съветничка в СОС от Атака, но гласува с ГЕРБ.


В категории: Опозиция , Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
6
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
Флагман.БГ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха 22/06/2026, Понеделник 16:40 1
6
Коментара по темата
6.
ЯНИ ЯНЕВ
10.02.2012 19:34:35
0
0
На мястото на Атака ще застане РЗС така че всичко е вече уредено
5.
Касабова
06.02.2012 07:22:43
0
6
Стига бе Касабова, стига бе Керана. Вече се насра нека да видим твоя миличък Валентин какво ще направи. големи патриоти се извъдихте
4.
патриот
06.02.2012 06:25:04
0
1
Ква Капка, ква Касабова - сите бяха от "Атака", "десантираха" и ручаха от една трапеза и от една майка...?! Докато баламите мислеха че имало националисти. Те - НФСБ, Гоце Първанов и Кунева ще ви разкажат набързо играта. Ще видите вие!
3.
OSVEDOMENA
06.02.2012 04:47:58
0
7
SAPRUGITE NAU4AVAT POSLEDNI. I TI 6TE SI TAKA KATE...
2.
Я по кротко
05.02.2012 22:41:15
0
4
А Капка като пускаше в лайняния парцал Атака гнусотиите за Касабова хубаво й беше. Сега е ред на Касабова - ама яко да й го нахака, тука това нищо не е.
1.
KAPCHOK
05.02.2012 21:40:19
0
0
"Озлочестената съпруга на...."
Касабова, не злорадствай и не давай такива квалификации на Капка, за да не изпаднеш в нейната ситуация....нали знаеш , че Дяволът си няма работа.....а ти не си застрахована
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences Тик-ток легендата Стоян Колев събира хора, за да вдигне бунт и излезе от ареста Тик-ток легендата Стоян Колев събира хора, за да вдигне бунт и излезе от ареста В социалните мрежи вече текат провокативни призиви за организиране на почитателите му Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! Олег Невзоров за „Баба Алино“: Да се чувствам виновен? Не! На въпроса дали ще свидетелства срещу кмета на Варна Благомир Коцев отговори с „без коментар“ Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Шок в Слънчев бряг! Един умря в тоалетната, а друг се удави в басейн Сезонът в курорта започва натоварено  Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище Депутатът Константин Проданов бе категоричен, че не целят да ударят никого, а да има по-голяма справедливост Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа Бургас е зажаднял за голям футбол и "Мачът на надеждата" го доказа С този мач показахме, че когато нещо се прави с желание от сърце, то се получава, каза Димитър Пейчев Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен Дамите на възраст между 54 и 77 години от СКХГ „Черноморец“ покориха публиката с фолклорния си танц „Нестинарки“ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори