Шофьор се опита да подкупи полицаи с 20 лева
35-годишен мъж е хвърлил банкнотата на седалката на служебната им кола
Шофьор се опита да подкупи полицаи с 20 лева в Стара Загора, съобщиха от МВР.
На 9 април е получен сигнал, че 35-годишен мъж е направил опит да подкупи двама полицаи, като е хвърлил банкнотата на седалката на служебната им кола с цел да не бъде съставен акт за нарушение. Той е бил спрян за проверка.
Той е задържан за 24 часа. Образувано е бързо производство.
Работата по случая продължава под надзора на Окръжна прокуратура-Стара Загора.
Таксиметровите шофьори настояват за незабавен статут на „защитена професия“, много ги биели
Доброволци от всички общини в Бургаско надграждат уменията си за борба с горските пожари
След успехите на отбора по волейбол, кметът Марин Киров проведе среща с част от ръководството на Българската федерация по волейбол
В БДУ бе даден официален старт на кандидатстудентската кампания
Отложиха за есента делото за побоя над шефа на полицията в Русе
Пощенска банка, Сирма Груп Холдинг и Ethermind са големите победители в Transform IT Awards 2026
Порше, златни чувала и китайски фреон: Как бизнесменът Станчо Василев изпра 1.5 милиона евро
Знаете ли как се правят легендарните странджански лангиди? В Етнографския музей ще ви разкажат
След оставката на Кандев: Ето кой става главен секретар на МВР
Остров Света Анастасия става „Етносфера“
Битка за ЦИК: Кой ще контролира изборната администрация до 2031 г.
Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов
