×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Питал ли е Главчев кандидатите за министри чий е Крим и готови ли са да идат доброволци на фронта?


Питал ли е Главчев кандидатите за министри чий е Крим и готови ли са да идат доброволци на фронта?
Мирослав Севлиевски коментира, че не трябва да имаме министър на информационното обслужване, ако нямало честни избори, българчетата бягали в чужбина и демографията мре
05 Април 2024, Петък, 10:47 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Министърът на електронното управление и заместниците му трябва да бъдат намазани с катран и овъргалени с перушина, каза Миро Севлиевски

Има няколко неща, които Димитър Главчев вероятно е направил. Питал е може би кандидатите за министри чий е Крим и дали са готови да отидат доброволци на фронта, ако някой нападне България. Така се разбира дали тези хора стават или не за министри. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ бившият енергиен министър Мирослав Севлиевски

„Ако кажат, че Русия е агресора, ще разберем, че са добри хора, имат ценностна система и това е добре за републиката“, добави той.

„Моята изненада ще е, ако разговорът между президента Румен Радев и Димитър Главчев е бил „абе ти пита ли ги тия дали са чели Европейската конвенция за правата на човека и някоя книжка на ООН за това какво са честни и свободни избори“, защото голямото предизвикателство пред министрите да ги организират такива“, коментира Севлиевски. 

„Винаги успехът на служебните правителства се оценява от избирателната активност, а вече в България – от броя на невалидните бюлетини“, добави той.

„През последните няколко години видяхме хора, които са изключително храбри и се съгласиха да станат министри без да имат и един ден политически опит, не са ходили на нито едно събрание в някое село и да отговарят на въпроси. Много хора си мислят, че политиката е лесна работа, а не е“, уверява той.

„Преди няколко години, когато Кирил Петков обяви, че бил от „А“ отбора, коментирах, стъпката от този тим до „Посмали, Манго“ е много малка. Надявам се, че тези, които са се наели да са министри, си дават сметка за това“, заяви бившият царски министър. 

„Резултатите от изборите много зависят от поведението на министъра на информационното обслужване и неговите заместници. Досегашните трябва да бъдат намазани с катран, овъргалени с перушина и да минат през София за позор“, подчерта той.

„Йоловски провали електронното гласуване. Негов заместник пък показваше как може да се манипулират данните в ЦИК. Това е идотщина“, обясни Севлиевски. 

„Още през 1990 г. сме приели изборите да се организират не от министър, а от мнгопартиен комитет – ЦИК“, добави той.

Според него не трябва да имаме министър на информационното обслужване, а на демографията. Ако няма честни избори, българчетата бягат в чужбина и демографията мре, каза още бившият министър. 


В категории: Политика


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
5
Коментара
5
Коментара по темата
5.
до 2
05.04.2024 11:40:54
1
8
Точно ТОЗ виси на ДС/КГБ хранилка на ДС Митко Събев и Банкерката Петя Славова и 2та известни руски перачи
4.
Руски е, руски!
05.04.2024 11:21:21
2
7
Тея глупости ги снесе преди на Велчев хотелите или след това ... ненаядена въшка ... че и не мрете ..д. ева!
3.
Иван Ненков
05.04.2024 11:18:46
4
11
аман вече с тая Украйна, при нас всичко идеално че взехме и Украйна да оправяме, всеки сульо и пульо компетентен стана аман
2.
Този
05.04.2024 11:09:07
5
10
Този не е добре! На 100 % виси на някоя хранилка НПО или на Хамерика за България.
1.
Flagmango
05.04.2024 11:07:12
2
1
Posmali mango li
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Пациентската организация иска повече сензори и инсулинови помпи, достъп за хората с диабет тип 2 и национална програма за ранно откриване Обвиняем за наркотици се изпари преди делото в Бургас Обвиняем за наркотици се изпари преди делото в Бургас Полицията не откри обвиняемия на адреса му, а съдът отложи производството за септември Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Телевизионната водеща се пошегува с бъдеща документална поредица за Netflix и призна, че може да ѝ потрябва и ново име Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Всички от екипа на д-р Панайотова работят с професионализъм и пълна отдаденост в грижа за хората, те просто обичат пациентите си, споделя Златка Панчева КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари Синдикатът предлага учениците да почиват от 23 декември, а 96,7% от участниците в негово проучване подкрепят по-дългата ваканция КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати Любослав Костов предупреждава, че дългият работен ден, ниските доходи и високото доплащане за здраве задълбочават неравенството Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Новият управител представи пред Общинския съвет стратегия за скрининг, дигитално проследяване, геномика, изкуствен интелект и привличане на млади специалисти За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас Димитър Николов обяви, че ремонтите вече струват повече от закупуването на нов макет, но Общината няма да се откаже от съоръженията Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Предприятието в Асеновград планира да произвежда и продава водород и кислород, като обмисля зарядна станция за камиони и автобуси
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори