Млад бургазлия не успя да си напълни тубите с вода от чешмата в кв. Ветрен, разби я с ритници от яд
Действията на 20-годишния Антоан Я. са заснети от камерите за видеонаблюдение в района
Млад бургазлия счупи чешмата на Ветренските минерални бани – туристически комплекс "Аква калиде". 20-годишният младеж отишъл да си напълни тубите с минерална вода, но не успял да се справи с кранчетата. Ядосал се и без да се замисли изритал няколко пъти лятата чешма. Действията му повредили общинската собственост.
Камерите за видеонаблюдение в района са заснели извършителя. Само за няколко дни служители от Второ Районно управление-Бургас са го установили.
По информация на Флагман.бг, това е 20-годишният Антоан Я. от Бургас. Той направил пълни самопризнания и признал за неадекватната си реакция. Момчето вероятно ще бъде глобено за зулума. Работата по случая продължава.
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници

Я го глобят ,я не!
Както и рамката до моста на Крайморие беше съборена от кран още лежи в канавката. Например..
Така е прието за улеснение на потребителите!
По същата причина тези кранчета, които са с "врътки" се затварят, когато се въртят по посока на часовата стрелка и се отварят обратно на часовата стрелка!
Кранчетата на въпросната чешма на Ветренските бани са направени точно обратно и когато поискаш да затвориш чешмата, тя се отваря и ти олива краката!
С това "не се е справил" младежа- с обратно направените кранове на чешмите!
Това, разбира се, не е причина да ги чупи, но пък аз не виждам основателна причина за обратно направените кранове!
Може би някаква бургаска оригиналност!
По цял ден на телефоните и компютрите.
В затвора му е мястото.
Господин кмете, този вандал да извади веднага пари и да заплати ремонта, а не от нашите данъци да се възстанови чешмата.
После кмета е виновен, че града е умрял.
Те хората са умрели и спрели.
Само батки, дилъри, агресивни келеши и коври
Колко хубаво беше при Бай Тошо , даже и само заради разкошните му ТВУ !
Където подобни ПИКЛьОВЦИ се научаваха ДА ЦЕНЯТ труда на останалите ...