Тийнейджъри обиколиха магазините и задигнаха алкохол за 2000 лв.
Двама 18-годишни и двама непълнолетни са задържани
Четирима тийнейджъри, задигнали марков алкохол от няколко магазина в Пловдив, бяха разкрити от полицията. Сигналите за идентичните посегателства са получени в периода 6-18 януари.
Според предварителната информация групата направила ударите си в два търговски обекта на територията на Второ РУ и един – на Пето РУ, като общата стойност на откраднатото възлиза на около 2000 лева.
След проведените съвместни активни оперативни и издривателни действия в четвъртък криминалистите заловили извършителите – двама 18-годишни и двама непълнолетни, всички от Пазарджик.
Документирането на случаите продължава, предстои събраните материали да бъдат внесени в Районна прокуратура – Пловдив.
Президентът Илияна Йотова обяви кога започва консултации с партиите
Мъртво пиян катастрофира пред полицията
АПИ с информация за критичния пътен участък Смолян - Пампорово
Крум Зарков на Първи май: Втори живот и втора държава нямаме!
Подробности за пожара в Мол
Румен Радев: Благодарност към поколенията, съградили днешна България
В пекарната струват центове, а аз правя от тях закуска за милиони! Пълнени хлебчета – сочни и зверски вкусни
Психолог направи на пух и прах ергените
Активисти по цял свят излязоха на протестни шествия на Първи май
Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна
Григор Димитров пропуска Мастърса в Рим
Опасно време в събота 2 май - жълт код за шест области
