38 села в русенско без ток след снежната буря, стълб падна върху физкултурен салон
В общините Борово, Бяла, Ветово, Две могили, Иваново, Сливо поле и Ценово ще бъде неучебен ден
Все още има селища без ток и затворени пътища в страната. Над 280 училища в 13 области ще останат затворени днес. Най-тежка е ситуацията в Североизточна България.
Близо 25 000 са без ток в Русенско. 38 населени места в областта са все още без ток. 48 електропроводи за средно напрежение от 20кV са повредени в региона.
Повредите са от най-различен характер, като преобладават скъсани проводници, счупени конзоли и изолатори и пречупени стълбове.
Екипите на Електроразпределение – Север продължават да работят въпреки усложнената метеорологична обстановка.
В общините Борово, Бяла, Ветово, Две могили, Иваново, Сливо поле и Ценово ще бъде неучебен ден за всички детски градини и училища.
Също така в русенската Професионалната гимназия по селско стопанство „Ангел Кънчев“ също няма да се учи. Там учебният процес е прекратен поради паднал електрически стълб върху физкултурния салон на училището.
Дженифър Лопес пя на сватба, взе 2 милиона долара хонорар
Почина легендарен вратар
Венци Стефанов за състоянието на Боби Михайлов: Приказките в подобни моменти са излишни
Нова фатална катастрофа в България
Имотният балон в Румъния се спука, предстои ли и у нас?
Приятелка от Япония ми сподели тайната си за естествен колаген
Синоптици алармират за Бургас за утре
Дискусия за превенция на детски бракове и раждания ще се проведе в Бургас
Младежи със специални нужди се впускат в подводно приключение
