Ето я новата любима на Стунджи!
13 Декември 2011, Вторник, 16:48 ч.
Автор: Бесове Снимка Тони СТОРАРОДора управлява ресторанта в хотел „Мираж“ и е
майка на две деца, но тялото й е като за световно
Папарак от нощно заведение в Бургас ни прати току-що фотос на новата изгора на тъпанджията Стунджи и така допълни информацията за оформилата се любовна двойка край морето. Тя се казва Дора, на 35 години е и работи като управител на основния ресторант в хотел „Мираж“. Разведена е и има две деца – дъщеря на 12 години и син на 6 години. „Перфектна майка е, а с бащата на децата поддържа нормални отношения и той не е престанал да се грижи за тях“, каза информаторът ни. Той щракнал този кадър онзи ден в ресторанта, използвайки „намалението“, че блондинката пие кафе със Стунджи и че всъщност снима него.
Дорето не е случайна в областта на комуникациите, доста време тя промотираше основния представител на „Мерцедес“ в Бургас – фирма „Дарс ауто“, но управлението на елитарния ресторант все пак е по-голяма хапка за нея.
Любимата на позавяхващия на външен вид музикант е доста стройна и с дълги бедра, въпреки, че има две деца. „Тялото й още става, освен това е голяма омайница, на Стунджи ще му се стъжни живота обаче, ако дръзне само да се позабавлява с нея, понеже е сериозна и не търпи мимолетни контакти“, предупреди още информаторът.
Дора с двете си пораснали деца на шопинг, досущ като Мадона
|
В категории:
Лайфстайл
Значителен спад на цените при повечето зеленчуци тази седмица
Цените на горивата тръгват надолу
Как монетата от 2 евро е свързана с мераците на северните македонци
21/06/2026, Неделя 10:20
0
Благомир Коцев щял всяка седмица ще издава заповеди за събаряне на "Баба Алино"
Първи данни от обследването: Сградите в незаконния град край Варна са 128
Отношенията между София и Скопие са една голяма нула
Израел уби журналист на Al Jazeera в Газа, бил "терорист на "Хамас"
Камери и мобилни клетки заковали Симона Радева по делото „Семерджиев“
В болница остават и тримата работници на АПИ, пометени от кола край Ботевград
Стармър хвърля оставка в понеделник
Има ли риск от нов воден режим в Плевен
Биха 74 камшика на иранска певица, не е носила хиджаб (ВИДЕО)
