Официално затворен, но пък проходим? Вижте как изглежда пътят Слънчев бряг-Обзор (СНИМКИ)
Наш читател твърди, че няма причина за затварянето на този участък
Пътят между Слънчев бряг и Обзор, за който след брифинга на Областнаа администрация- Бургас стана ясно, че е затворен, се оказа напълно проходим. Това съобщават читатели на Флагман, които ни изпращат и снимки.
От фотосите се вижда, че има снегорини, които почистват трасето, но то със сигурност не изглежда, че по него не могат да минават автомобили, пък били те и нископроходими. „Реално пътят е проходим при зимни условия. С хубави зимни гуми и внимателно шофиране, няма никаква опасност“, казва нашият читател. Според него всички проходи също са отворени.
По последни данни от ОА-Бургас обаче пътят остава затворен за движение. Според АПИ пък, по данни от 12:00 ч., в област Бургас затворени за снегопочистване са път I-9 Обзор - Слънчев бряг през Приморски проход, път III-6009 Миролюбово - Каблешково и път III-906 Бургас - Горица.
Очаквайте подробности!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

19 ноември, няма кьорав снегорин на разположение по тоя проход.....
Зимата пак ни изненада. Чудим се как да изпишем и вземем повече пари, без да свършим работа.c
След изборите:
„Hеееееееееее, вдигат ми осигурителния доход, вдигат ми местните данъци, взимат ми апартамента.“
За да сме добре, ПП-ДБ трябва да умре.
V enata posoka li i li i dvete