Арестуваха бизнесмена Тони Иванов - приближен на Къро, според прокуратурата
Иванов публично твърдеше, че не познава Къро и не е извършвал престъпления, а прокуратурата и МВР са му подхвърлили вещи в къщата
Издирваният бизнесмен Тони Иванов е задържан в София, твърди "24 часа". Той се издирваше с Европейска заповед за арест от няколко месеца. Стана известен през март, когато бившият главен прокурор Иван Гешев обяви мащабно разследване срещу организирана престъпна група, която включваше разстреляния в ЮАР Красимир Каменов-Къро и негови приближени.
Тогава бяха публикувани и негови записи, направени от един от най-приближените му у нас. Тони Иванов публично твърдеше, че не познава Къро и не е извършвал престъпления, а прокуратурата и МВР са му подхвърлили вещи в къщата.
Първо Тони Иванов е задържан заради притежание на наркотици, но беше освободен от съда и напусна страната. Заловиха го в Испания, но съдът там го освободи.
По-късно в обитавана от него къща беше направен обиск и разследващите твърдят, че са намерили списъци с магистрати "за отстрел". Не е ясно кога Тони Иванов се е прибрал в България, но столични полицаи са влезли в следите му.
Според официалното съобщение на МВР, в което не се посочват имената на Иванов, той се е укривал в района на Бистришко шосе. Задържан е днес и предаден на следствието.
Венета Райкова - депутат! И това можеше да се случи
Имоти на Ружа Игнатова за 20 млн. евро преминаха в ръцете на дъщерите на банкера Емил Хърсев
В ПГРЕ „Г. С. Раковски“ бе открит нов STEM център
Какво иска да каже Емил Дечев с тази черна овца
Джипи: Няма друга страна като България, в която пациентът да може да се обажда на лекаря си по телефона
Премиера на моноспектакъла „BG МАРИУС“ в Бургас с Мариус Куркински
Кметът Николай Димитров даде начало на историческия старт Giro dItalia и на туристическия сезон в Несебър
Всички скочиха срещу шеф Ангелов: Голямо падение!
Кои депутати влизат на мястото на избраните министри в кабинета „Радев“
Несебър отдаде почит на "Българския папа" с тържествено откриване на паметна плоча на Папа Йоан XXIII
Простреляна жена е второ тежко престъпление за седмица във Варна
„Красавицата и звяра“ оживява на сцената на Културен дом НХК

Тъпкача на Кокорчо, Тони Парфюма е арестуван ли ?
Турски сериал !
Навярно Тони се е опитал, след задникът, да разбие и сърцето на Кокорчо и сега изоставеният Министър отмъщава.
А може и да е задигнал някоя флашка от спалнята на Министъра.
Ще разберем.