Георги Димитров спечели Карнобат на първи тур за петия си мандат
Дългогодишният кмет печели на първи тур с 54 %
Георги Димитров е новият-стар кмет на Община Карнобат. При 100 % преброени протоколи Димитров печели с 54 %, втори е Тодор Байчев
Току-що от щаба му осветиха небето над Карнобат с атрактивна заря.
Димитров управлява община Карнобат от 2007 година. От 2003 до 2007 година пък бе председател на Общинския съвет.
Той е един от кметовете с най-продължителен път в политиката.
Доказал се е като мъдър управленец, под чието ръководство общината не задлъжня, не разпродаде общинското имущество, а в същото време постоянно обновяваше града и съставните селища.
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло
Сребърни медали и две индивидуални отличия за несебърски деца на международен футболен турнир
Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000
Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие
21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже
Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви
Международният футболен турнир за купата "Созопол-Царево 2026" започна с елитни младежки отбори
Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС
Община Несебър разширява образователната инфраструктура и подкрепя модерни иновации в професионалното обучение
