×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ДПС ликува: Кандидатът им инж. Димитър Гавазов се мести в кметския кабинет на Сунгурларе


ДПС ликува: Кандидатът им инж. Димитър Гавазов се мести в кметския кабинет на Сунгурларе
Новият кмет излезе на площада, за да празнува победата заедно с екипа си и с хората, които го подкрепят
Тема в развитие
Нови конспиративни теории срещу „хартиената коалиция“ и за огромния брой на невалидните бюлетини ЦИК обяви резултатите, а Камелия Нейкова си изми ръцете за забраната на машините с министър Оспорвана битка за кмет във Варна, Плевен и Кюстендил Само три партии влизат в ОбС-Сунгурларе: ДПС с абсолютно мнозинство, а БСП остана извън играта Вижте разпределението на мандатите в местния парламент в Карнобат БСП ще управлява в Созопол с пълно мнозинство, ето кои влизат в Общинския съвет ГЕРБ спечели в 7 общини от Бургаска област на първи тур, ДПС - в две, ПП-ДБ така и не се появиха на картата Най-разгромните победи в областните градове на кметски избори-2023 Първо във Флагман.бг: Пълен списък на новите общински съветници на Бургас Бивша футболна звезда от Бургас отива на балотаж срещу кмета от ГЕРБ в Сливен Иван Алексиев и ГЕРБ печелят четвърти мандат в Поморие Първо във Флагман.бг! Броенето в Бургас приключи, вижте кои стават общински съветници Битката за едно от селата на община Бургас продължава, много са недействителните бюлетини Вижте последните данни за вота в големите градове Интрига в битката за Пловдив, Славчо Атанасов може да се добере до балотаж с Костадин Димитров Драматични промени за Общинския съвет на Бургас, пада резултатът на „Възраждане“ и ГЕРБ, има още няколко изненади Появи се първата изненада в следващия ОбС на Бургас – КОД, която се вклини в челото Васил Едрев се връща в Община Айтос за петия си мандат с убедителен резултат Христо Бардуков измъкна Зидарово от бившия си тъст, в Черноморец отиват на балотаж В Несебър Николай Димитров и Иван Дашев отиват на балотаж (ОБНОВЕНА) Георги Димитров спечели Карнобат на първи тур за петия си мандат Иван Гайков е новият кмет на Приморско ДПС ликува: Кандидатът им инж. Димитър Гавазов се мести в кметския кабинет на Сунгурларе В Средец ще има балотаж между Жабов и Кичев Кметът на Созопол Тихомир Янакиев отвори шампанското: Категорично печели на първи тур! На балотажите ГЕРБ да не бъдат подкрепяни никъде, призова Нинова Жельо Вардунски с убедителна победа за третия си мандат в Камено След 14 години Руен има нов кмет, Мехмед сяда на управленския стол с 12 хиляди гласа Тихомир Янакиев изглежда ще печели на първи тур в Созопол Малко Търново с нов-стар кмет! Илиян Янчев победи с размазваща преднина Марин Киров е новият кмет на Царево Кои са сигурни за Общинския съвет на Бургас, вижте как се разпределят местата Едва 36 % избиратели отидоха до урните в Бургас От „онова момче“ до „чичо Митко“. И още четири години напред Димитър Николов печели нов мандат, ГЕРБ ще има най-голямата група в ОбС ГЕРБ остава водеща национална сила и след местните избори, но губи тежко в София
виж още
скрий
29 Октомври 2023, Неделя, 23:16 ч.
Автор: Флагман.бг

Той прескочи бариерата и печели още на първи тур

Движението за права и свободи спечели изборите в Сунгурларе. Кандидатът им инж. Димитър Гавазов е новият кмет на общината, съобщиха за Флагман.бг от партиен щаб. От 6020 избиратели, отишли днес до урните, за него са гласували 3170. 

Цялото ръководство на партията излезе на площада, за да празнува победата. През последния мандат общината се управляваше от Георги Кенов, издигнат от ГЕРБ. 

Инж. Димитър Гавазов бе заместник-кмет в екипа на Кенов, но от ДПС му гласуваха доверие и го номинираха. Така той се изпрапи срещу досегашния си работодател в битката за управленския стол. 
 




24
Коментара
24
Коментара по темата
24.
До 7. и 1. -ви
14.01.2024 21:35:14
0
2
Този Гавазов не се крие зад етническа партия,той е по-произход Етнически мюсюлманин Помак от Момчилградско Сърница (за което не виждам нищо лошо)и е се преселва от преди няколко години в Община Сунгурларе по Сватовска линия с Кемал Бозов -човека с частната фирма дето изсича горите в региона и протекциите на ДПС.Кемал Бозов е също от Сърница.
23.
Горски служител-Инжинер с диплома
14.01.2024 21:24:55
0
2
Преди няколко години като престижна от Сърница -Момчилградско и почна работа в горското за 500лв. посядаше на камъни в гората,а сега след няколко години се мести в кабинета на Общински кмет на община Сунгурларе да седне на мекия стол на 3-4 000 лв.заплата.
Сигурно е много кадърен и амбициозен този стар заместник кмет на Кенов.Неговата жена писа коментари че още дълго време ще ги виждаме тримата по Общината този Гавазов, Кемал Бозов и Кенов само че последния си отишъл и пари в общината няма,сега заместника му станал кмет и щял да тегли 1,2милиона кредит да си плати заплатата,а Общината ще ги връща.Как стават Тея работи само???
22.
*********
04.01.2024 09:42:51
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
21.
Сунгурларе
30.10.2023 22:05:13
1
6
За Чубра наистина се чу,че брата на кандидат кмета на селото е бил в комисията,което е напълно забранено и там вървят резултатите към отмяна.
20.
Селото
30.10.2023 21:05:38
1
4
Много обещания се дадоха за селата, да видим колко ще ги изпълнят.
19.
Хаахах
30.10.2023 20:25:57
2
5
Направо циганска работа. В Чубра закри кампанията,а точно изборите в Чубра вървят към касиране.
18.
Лекар
30.10.2023 16:48:12
2
14
Циганска работа. Сунгурларе потъва с този кмет.Дървената мафия започва масов сеч по горите.
17.
Община
30.10.2023 12:22:46
2
12
За четири години ще стане като пустиня, започва ударно да се продават дърва, да ви е честито щом си го искате.
16.
*********
30.10.2023 10:19:39
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
15.
*********
30.10.2023 10:17:37
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
*********
30.10.2023 08:48:45
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
13.
Добре е да се знае
30.10.2023 08:09:33
1
19
Крайно неподходящ избор. Но хората в този район са простовати и избират човек на ДПС, а не какви способности има. Това, което прочетох от програмата на този избранник е, че първо щял да оправи извозването на смета. Нищо по-добро не чака общината.
12.
Цор
30.10.2023 06:07:13
3
7
Тва БКП 1989г
Заедно с тея разсипаха бъдещето на страната
30 г крадене от БГ
11.
*********
30.10.2023 06:01:20
1
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
*********
30.10.2023 05:57:26
1
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
9.
мдда
30.10.2023 00:24:30
2
20
партия ромаля.... превзе България!
8.
Браво
30.10.2023 00:00:41
24
15
Радвам се че е Гавазов,местен,познат,ще има приемственост.
За хората е добре че Киров не спечели
7.
До 1
29.10.2023 23:44:47
4
22
Още ли има такива промити мозъци като теб? ДПС само се крие зад булото на етническа партия. Всъщност е креатура на ДС, и до ден днешен смучат кръвта на държавата.
6.
Аз
29.10.2023 23:43:36
4
26
100 лв на глас в петък и събота правят чудеса
5.
Местен
29.10.2023 23:42:09
5
27
Хубаво беше Киров да стане тоя път ама тоя дърводобив е златна мина и дпс убиват за него
4.
*********
29.10.2023 23:40:42
2
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
*********
29.10.2023 23:29:03
1
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
Иван
29.10.2023 23:28:17
1
23
Ужассссс
1.
Дааа
29.10.2023 23:24:11
4
25
дпс разчита на еничери, за да съществува. поп Кръстьовци.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Осъдиха акушерка за причинена по непредпазливост смърт на новородено Осъдиха акушерка за причинена по непредпазливост смърт на новородено Бебето е било ударено по главичката, починало часове по-късно Вижте къде UTA Edenred ще очаква шофьорите с топла храна и напитки Вижте къде UTA Edenred ще очаква шофьорите с топла храна и напитки Тази година българската спирка от кампанията ще бъде във Видин Момче прати селски кмет в безсъзнание след удар с лопата Момче прати селски кмет в безсъзнание след удар с лопата Мъжът е със средна телесна повреда Детска асамблея даде сцена за изява на ученици от Несебър Детска асамблея даде сцена за изява на ученици от Несебър Празничната проява под надслов "Изкуството ни свързва" събра десетки ученици в Артиум център по повод Международния ден на детето Бивш футболист на "Нафтата" е лидер на ОПГ-то с 250 килограма марихуана в Зимница (СНИМКИ) Бивш футболист на "Нафтата" е лидер на ОПГ-то с 250 килограма марихуана в Зимница (СНИМКИ) Той и още трима са задържани при блестяща съвместна акция на ДАНС, ГДБОП, МВР и Окръжна прокуратура-Бургас Бащата на Трифонова от "Хелс Китчън" коментира за пръв път участието ѝ личните драми в шоуто Бащата на Трифонова от "Хелс Китчън" коментира за пръв път участието ѝ личните драми в шоуто Известният участник от Биг Брадър изрази силна гордост от професионалните умения на поморийката, но разкритикува публичното показване на семейни конфликти Близкият до Пеевски шеф на РИОСВ-Варна бе уволнен Близкият до Пеевски шеф на РИОСВ-Варна бе уволнен Казусът "Баба Алино" изяде главата му Николай Попов дари детски кувьоз на болницата в Пазарджик навръх 1 юни Николай Попов дари детски кувьоз на болницата в Пазарджик навръх 1 юни Това обещание направих още по време на предизборната кампания на СИЯНИЕ, написа той Млада жена загина след падане от 8 етаж на жилищен блок в Пловдив Млада жена загина след падане от 8 етаж на жилищен блок в Пловдив Полицията разследва трагичния инцидент, като първоначалните данни изключват следи от насилие Любо Киров обяви връзката си с актьора Боян Арсов по време на пътуване до Париж Любо Киров обяви връзката си с актьора Боян Арсов по време на пътуване до Париж Популярният музикант и носителят на награда Икар разкриха споделените си отношения след дълъг период далеч от медийното пространство
Морската вода в турския курорт Алания става опасна Морската вода в турския курорт Алания става опасна Замърсяването е стигнало критично ниво, предупреждава експерт Ясновидецът Яцковски: Как ще изглежда предстоящата криза Ясновидецът Яцковски: Как ще изглежда предстоящата криза Парите ще бъдат замразени, за да не се стига да хиперинфлация, на хората ще се раздават виртуални точки, описва виденията си известният поляк Колко мигранти е длъжна да приема България от юни? Колко мигранти е длъжна да приема България от юни? Новият пакт на ЕС предвижда: обгрижване на нахлулите през Турция, получаване на араби и африканци на квотен принцип или заплащане на солени глоби Владимир Путин иска вечен живот, дал е $ 26 милиарда за експерименти Владимир Путин иска вечен живот, дал е $ 26 милиарда за експерименти Руският президент не иска да умира Сделката с Иран: петте основни проблема, пред които е изправен Тръмп Сделката с Иран: петте основни проблема, пред които е изправен Тръмп Администрацията на Тръмп обсъжда временно спиране на огъня, но ключови въпроси около ядрената програма, санкциите и корабоплаването остават нерешени Жилищната криза в Гърция се задълбочава заради рекордните наеми и недостига на достъпни имоти Жилищната криза в Гърция се задълбочава заради рекордните наеми и недостига на достъпни имоти Високите разходи за подслон поглъщат огромна част от доходите на домакинствата и спират младите хора да създават семейства Опасна треска след ухапване от кърлежи предизвика смъртни случаи в съседна Турция Опасна треска след ухапване от кърлежи предизвика смъртни случаи в съседна Турция Климатичните промени и зачестилите валежи активизираха разпространението на Кримска-Конго хеморагична треска в региона Хърватия въвежда строги ограничения за продажбата на алкохол заради пияни туристи Хърватия въвежда строги ограничения за продажбата на алкохол заради пияни туристи Новите законови промени дават право на местните общини да забраняват нощната търговия с алкохолни напитки в магазините Веселин Пренеров от трибуната на ОбС: Загърбваме егото и суетата, Бургас има исторически шанс за Евровизия Веселин Пренеров от трибуната на ОбС: Загърбваме егото и суетата, Бургас има исторически шанс за Евровизия Местният парламент даде мощен символен знак, че градът е готов за най-мащабния музикален форум Лоша прогноза за българските отбори, само Левски има шанс за пробив в евротурнирите, смята суперкомпютър Лоша прогноза за българските отбори, само Левски има шанс за пробив в евротурнирите, смята суперкомпютър Според предвижданията, водените от Хулио Веласкес „сини“ ще си осигурят място в основната схема на третия по сила турнир на УЕФА Лигата на конференциите
Атанас Пеканов, вицепремиер Атанас Пеканов, вицепремиер Хората трябва да се откажат от скъпите неща Виц на деня Виц на деня - Мамо, тате... утре има родителска среща...
- Ааа, по-добре да идем на почивка с тези пари!
Виц на деня Виц на деня - Какво е знаменитост?
- Това е човек който цял живот се мъчи да стане известен и като успее - започва да носи черни очила и перуки, за да не го познаят.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При соца беше по-хубаво - банкети, бригади, манифестации, с*кс, жени, танци. А сега ни остана само с*кса.
- Дядо Яне - самотен овчар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори