×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бабата на Филип Буков стана инфлуенсър


02 Юни 2023, Петък, 18:00 ч.

Жана изгря в интернет и е истински хит

Филип Буков ще прави от баба си инфлуенсър. Възрастната дама е редовен участник във видеата на звездата от "Татковци", но не е главна в кадъра. В по-голямата част от клиповете сървайвърът показва как любимата му баба Жана готви. Сред манджите, които споделя, са леща, пълнени чушки, мусака и все народни рецепти.

По думите на актьора гозбите й са уникални, а това кара редица фирми да се свържат с Буков с молба да рекламират различни продукти, разбира се, срещу заплащане.

"Здравейте, аз съм Жана от Перник", представи се в първото си включване в интернет бабата на актьора.

Буков определя готвеното на баба си като феноменално. Актьорът твърди, че половината му рода, която живее в Америка, няма търпение да се види с баба им, защото само тогава усещали наслада от храната.

"Готвя им само български рецепти. Обичат сарми с кисело зеле, както и грис халва и баница", казва още баба Жана.

Буков е въодушевен от идеята възрастната дама да пробие в социалните мрежи. Баба му също приема това на драго сърце. Тя била готова да открие "новия свят" на интернет.

"Беше не само забавно за мен, но както разбрах - и за цялата моя аудитория. Получих много съобщения по адрес на баба ми и тя много се зарадва", споделя Буков след първата изява на роднината си в интернет.

Актьорът е много близък с баба си. Той редовно я посещава, ако не всеки ден, но през ден.

"Аз съм от поколението, отгледано от нашите баби и дядовци. Събота и неделя всяка възможна ваканция и почивен ден бях при тях. Бих казал, че ги обичам повече от своите родители", добавя Буков.

 


В категории: Лайфстайл


Коментари
Флагман.БГ 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 01/05/2025, Четвъртък 20:20 4
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Полицейски шеф подава оставка заради зловещото убийство в Хасково Полицейски шеф подава оставка заради зловещото убийство в Хасково Вътрешният министър му я поиска заради удушаването на 18-годишната Магдалена Синдикален бос: Либерализацията на пазара на тока ще напълни гушите само на няколко алчни кретена Синдикален бос: Либерализацията на пазара на тока ще напълни гушите само на няколко алчни кретена Енергийната комисия отложи излизането на битовите потребители на свободния пазар Защо бул. „Мария Луиза“ в Бургас няма да се ремонтира тази година Защо бул. „Мария Луиза“ в Бургас няма да се ремонтира тази година Общината предприе стъпки по придобиването на държавни терени Напрежението в Хасково ескалира, протестиращи замерваха с яйца и домати полицията Напрежението в Хасково ескалира, протестиращи замерваха с яйца и домати полицията Хората поискаха обяснение защо МВР е дало “грешна информация” в понеделник, че Магдалена се крие от родителите си Търговци с мрачна прогноза, задава се нов удар по джоба Търговци с мрачна прогноза, задава се нов удар по джоба Бизнес климатът в услугите се влошава, в промишлеността има оптимизъм Край на срамното петно ​​в сърцето на Бургас, обявяват архитектурен конкурс за Дупката до дни Край на срамното петно ​​в сърцето на Бургас, обявяват архитектурен конкурс за Дупката до дни Ще бъдат поканени за участие урбанисти от цял свят и ще се избере най-удачния проект за гражданите  Вижте последните кадри с Маги, преди да бъде удушена и трупът й скрит в бидон Вижте последните кадри с Маги, преди да бъде удушена и трупът й скрит в бидон Това е класически пример за „загърляне с примка“, обясниха следователи и добавиха, че убийството е извършено по особено жесток начин 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера 7 пъти духал Димо Алексиев на дрегера Признал пред ченгетата, че пил просеко в „Черешката на тортата“ Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас През 2025 г. пазарът на труда в Европа и България претърпява сериозни трансформации Умишлен ли е пожарът в ж.к.“Зорница“ Умишлен ли е пожарът в ж.к.“Зорница“ Пожарът избухна в ранния следобед и наложи светкавичната намеса на два противопожарни екипа
Фатална лекарска небрежност: Осъдиха УМБАЛ Бургас заради смъртта на пациент Фатална лекарска небрежност: Осъдиха УМБАЛ Бургас заради смъртта на пациент Съдът е категоричен, че пациентът е имал шанс за оцеляване при своевременна и адекватна медицинска намеса, но тя е била пропусната Служители на БЧК са тримата загинали в катастрофата край Монтана Служители на БЧК са тримата загинали в катастрофата край Монтана Таксиметров автомобил, движил се в посока Враца, прави обратен завой към Монтана и е ударен от сметоизвозващ камион на Общинското предприятие в Монтана Първо уволнение в кабинета на Тръмп - заминава си един от топ съветниците му Първо уволнение в кабинета на Тръмп - заминава си един от топ съветниците му Името на Уолц, попадна под вниманието на медиите при скандала, в който журналист беше вкаран в общ чат в приложението Signal, в който се обсъждат планове за предстояща военна операция срещу хутите в Йемен Китайски турист обезвреди крадлив арабин в Барселона (Видео) Китайски турист обезвреди крадлив арабин в Барселона (Видео) Наместо да се уплаши, той му приложи задушаваща хватка. Околните ръкопляскаха Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас Важно: Това са най-търсените професии и умения у нас През 2025 г. пазарът на труда в Европа и България претърпява сериозни трансформации 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб 17 земетресения за 3 часа: Турция се люлее като кораб Най-силният трус е бил с магнитуд от 4.2 по скалата на Рихтер Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Силно земетресение люшна Гърция, усетиха ли го у нас? Земният трус е бил с епицентър 4,3 по Рихтер, на 140 км от Петрич 18-годишната Магдалена е удушена по жесток начин, тялото ѝ е открито в бидон 18-годишната Магдалена е удушена по жесток начин, тялото ѝ е открито в бидон 17-годишен е с повдигнато обвинение Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Гигантско торнадо, по-голямо от Земята, се завихри на Слънцето Необичайното явление може да е част от по-голямо слънчево изригване България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България с най-много смъртни случаи на пътя в ЕС за поредна година България и Румъния с най-високи нива на смъртност при пътнотранспортни произшествия за 2023 година
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Вашето куче ме ухапа. Искам компенсация!
- Тихо, тихо, не викайте. Аз сега ще го хвана, а вие го хапете.
Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бракът е като обществена баня - веднъж влезеш ли, трябва да се примириш с каквото има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори