×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Спрягат Павел Маринов за водач на "Левицата" в Бургас. Той е категоричен: Напуснал съм политиката!


Спрягат Павел Маринов за водач на "Левицата" в Бургас. Той е категоричен: Напуснал съм политиката!
Павел Маринов декларира, че е отдаден на настоящата си работа в РИОСВ Бургас и не смята да се ангажира отново с политиката
Тема в развитие
"Български възход" ще се бори за два мандата в Бургас, вижте листата Севим Али за листата на ДПС в Бургас: По-обединени и силни сме от всякога! БСП регистрира листата си в Бургас, ще се бори за поне два мандата Иван Алексиев: Отбор се води със силен капитан! ГЕРБ-СДС отново ще е първа политическа сила на 2 април Водачите на две листи в БСП набъбнаха Когато управлявахме ние, имаше предсказуемост, хората знаеха утре какво ги очаква Промяната в Бургас бе унищожена от партия СЕК, смята бившият депутат от ПП Димитър Ташев Картите са раздадени, вижте листите на водещите партии за вота във 2 МИР-Бургас Тодор Байчев: БСП-Бургас има сили не за два, а за три депутатски мандата! Първо във Флагман.бг! Вижте листата на ПП-ДБ, има една голяма изненада Спрягат Павел Маринов за водач на "Левицата" в Бургас. Той е категоричен: Напуснал съм политиката! Ето кои са кандидатите за народни представители в листата на БСП-Бургас за вота през април БСП подрежда листата си в Бургас утре, очаква се водач отново да е инж. Петър Кънев "Български възход" напълни залата на Конгресния център в Бургас и даде мощна заявка, че ще е фактор на вота Комитова ще води листата на БВ в Бургас, ген. Янев започва преговори за широка коалиция
виж още
скрий
22 Февруари 2023, Сряда, 13:17 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимка: Авторът

На второ място ще бъде бизнесменът Даниел Иванов, който е икономист

Директорът на РИОСВ Бургас Павел Маринов е спряган от дни за водач на листата на "Левицата" за Втори МИР Бургас.

В този момент в София тече заседание на коалиционните партньори от този фармат, които до няколко часа ще обявят кои ще са водещите им лица за този вот, научи Флагман.бг.

Павел Маринов е сред най-разпознаваемите леви политици и съвсем логично бе името му да се спряга, но той е категоричен, че няма да се впусне в тази битка. 

"Декларирал съм, че съм напуснал политиката и нямам намерение да се връщам. Отдаден съм на настоящата си работа", каза Маринов през Флагман.бг.

При това положение листата във Втори МИР почти сигурно ще бъде поверена на лидера на "Нормална държава" Георги Кадиев, който е бургазлия, с богат опит в политиката. 

На второ място ще бъде бизнесменът Даниел Иванов, който е икономист и председател на Обществения съвет на ОУ „Антон Страшимиров“. 

Трета ще е Юлияна Мръчкова от квотата на „Движение 21“.

"Левицата" смята, че има сили да прескочи 4 % бариера и да стане част от 49-ото Народно събрание. До този момент социолозите обаче не отчитат те да имат сериозно влияние.

Георги Кадиев ще се завърне във Втори МИР Бургас

 




Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
13
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари Арсенал натиска за Винисиус, не щади пари 27/07/2026, Понеделник 19:00 0
13
Коментара по темата
13.
До 12
23.02.2023 08:18:52
2
8
С кое от написаното не си съгласен? Кое не е истина? За повече подробности можеш да прочетеш статиите за лицето в разследващия сайт „Биволъ“. Там всичко е надлежно обяснено, с документи и факти! Скандално е екологично неграмотен и практически неопитен човек да взема сериозни екологични решения на толкова високо равнище! Това си е шарлатанство!
12.
Защо ли?
23.02.2023 03:06:29
7
4
Всички негативни коментари по адрес на Павел Маринов са писани от мързеливи и корумпирани негови служители. В скоро време ще си търсят нова работа.
11.
Възмутен
22.02.2023 16:49:04
5
12
До кога ще търпим един екологично неграмотен човек да заема тази позиция?! Крайно време е да се разбере, че не можеш да хванеш някой от улицата и да го направиш директор!!! Правилно беше уволнен от предишното правителство! Даже много дълго го търпяха! Не само зарад туй, че му липсват професионален опит и нужния образователен ценз! Той практически покровителстваше нарушителите и наблюдаваше мълчаливо унищожаването на пясъчни дюни!
10.
АИванова
22.02.2023 14:55:41
6
17
Този няма ден професионален опит, но това не пречи на самочувствието му да иска да бъде фактор. За работата му няма нужда да се коментира....зле.
9.
Дернев
22.02.2023 14:35:47
2
7
При всички случай листата им ще е много по -добра от тази с воцденичния камък вечно начело
8.
Нешева
22.02.2023 14:34:36
4
14
Отдаден на работата? Всички знаем как и резултатите са видими.
7.
Питане
22.02.2023 14:27:46
8
21
Чудя се, как човек, без да има дори ден професионален опит в опазването на околната среда, без да има подходящо образование, без да е специалист поне по един от компонентите на околната среда може да твърди, че бил отдаден на настоящата си "работа"?! Или под "работа" той разбира обслужване на задкулисието, в ущърб на обществените интереси! Професионализмът не пада от небето! Всички знаят, че беше трудоустроен по Пътя на Копринката на поста, чрез фиктивен "конкурс", на който е бил единствен кандидат! И този човек взема важни "решения" в областта на опазването на околната среда! калинките в администрацията нямат политически цвят! НАРОДЕ????
6.
Бсп
22.02.2023 14:25:13
0
8
И 3 пъти да смените заглавието, водача ще е друг
5.
ЛЕНА
22.02.2023 14:03:13
3
24
Стари " корумпирани муцуни" излизат на терен.Забравени.Тъкмо го уредиха на работа в РИОС пък той взе, че си повярва.
4.
Az
22.02.2023 14:00:19
0
12
Пак едни и същи.
3.
*********
22.02.2023 13:44:11
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
Бургас
22.02.2023 13:39:18
1
27
После се чудете защо от избори на избори избирателите ви стават все по-малко.
1.
Ханко Брат
22.02.2023 13:35:41
1
22
Ще се докопат ли до 4%???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Намериха издирваната 12-годишна пианистка Мери, излязла без слуховите си устройства Намериха издирваната 12-годишна пианистка Мери, излязла без слуховите си устройства СДВР призовава всеки с информация да се обади на 112 Рибена чорба за 10 евро, таратор - 9 в Созопол: Това са единични случаи, уверява шефът на КЗП Рибена чорба за 10 евро, таратор - 9 в Созопол: Това са единични случаи, уверява шефът на КЗП Александър Колячев обяви засилен контрол по Черноморието след сигнали за цаца за 9 евро и три кюфтета за 20 евро Георги Маджаров влезе в ролята на председател на Народното събрание Георги Маджаров влезе в ролята на председател на Народното събрание Областният управител Дико Диков поздрави участниците в "Модел Република България - Чайка" и ги призова да останат и да се развиват в страната Кола блъсна мотор край Морска гара, шофьорът лежи на тротоара Кола блъсна мотор край Морска гара, шофьорът лежи на тротоара Сблъскал се е кола до Магазията преди конферентния център Сирени вият в Безмер, а протестите заглъхнаха Сирени вият в Безмер, а протестите заглъхнаха Подписката срещу неканените гости от Америка и техните въздушни цистерни приключи след срещата на кметовете от областта с двамата министри С водосвет и големи амбиции: Малките акули започнаха подготовка в Бургас С водосвет и големи амбиции: Малките акули започнаха подготовка в Бургас Наборите 2015 и 2016 на Черноморец 1919 направиха първата крачка към новия сезон под ръководството на Стоян Стоянов Парламентът посяга към Facebook: ЦИК тръгва след агитацията в социалните мрежи Парламентът посяга към Facebook: ЦИК тръгва след агитацията в социалните мрежи Забраните за деня за размисъл и публикуването на изборни резултати трябва да обхванат социалните мрежи и личните блогове Автобусът летял неуправляем към моста на „Цариградско шосе“, джърситата предотвратиха голяма трагедия Автобусът летял неуправляем към моста на „Цариградско шосе“, джърситата предотвратиха голяма трагедия Шофьорът каза на диспечера, че се опитал да спре, но не можел, разказва очевидец Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота Жена с газов пистолет нахлу в аптека и поиска оборота 38-годишната нападателка заплашила служителка и разбила стъклото пред касата, но била заловена минути по-късно TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути
Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Най-активните пожари бушуват край Сантарем, Гуарда, Брага и Браганса Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Вашингтон проверява твърденията за разузнавателна помощ от Москва, докато преговорите с Техеран продължават Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Късометражният му филм Доброто зло беше представен в програмата на Международния филмов фестивал в родния му град След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих Абдул Б. е бил осъден седмици преди нападението и познат на службите, а случаят постави тежки въпроси за оценката на риска в Германия Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Овъгленото тяло на бизнесмена Владимир Янков е открито след пожар в дома му в Банкя, а аутопсията трябва да разкрие как е настъпила смъртта Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Службите след спешна среща при Радев: Няма пряка заплаха за България Засилена е охраната на летище Безмер и наблюдението на въздушното пространство заради конфликтите в Украйна и Близкия изток Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Бабатунде пак тръгна по света: Тигъра от Акуре подписа в Северен Кипър Култовият бивш нападател на Левски добави поредна спирка към кариерата, която от години се движи извън футболната карта на Европа Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия Поколението Z и "бунтът на хлебарките" разби мита за непоклатимата власт в Индия BBC проследява как изпитният скандал, безработицата и Instagram превърнаха Партията на хлебарките в национална сила Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Аржентинският президент нарече бразилския си колега: "Крадец", "престъпник" и "затворник" Бразилия отзова посланика си след обидите на Милей към Лула Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Франция гори, пламъците вече са пред портите на Бордо, над 360 хил. души са евакуирани Туристите са призовани да напуснат, а армията се включи в битката с огнения фронт
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори