Емили Тротинетката стана мюсюлманка
Ислямът! Това е велика религия - като християнството, обяви тя/той
Емили Тротинетката вече тотално обърка самата себе си. Мъж ли е, жена ли е, и тя не знае. С последната си публикация втрещи своите последователи, като сподели че е станала мюсюлманка, пише Plovdiv24.bg.
"Ислямът! Това е велика религия - като християнството!
Всяка религия си има добри страни! И ние трябва да приемем всеки човек, който вярва! Когато си мюсюлманин - няма проблем! Можете да вярвате във вашата велика религия! В ислямската религия - има много добри неща, които Хвалят Бог Аллах! Обичайте нашия Бог Аллах!", написа в описанието Емили.
Емили многократно е споделяла че е свидетелка на Йехова, и гордо ходеше всяка седмица на събиранията им в София. Не е ясно защо изведнъж е решила да промени вярата си, но стана ясно от коментарите, че нито един от последователите й не я подкрепи в избора си.
"Ти си едно много, много объркано същество. Това което пишеш не е шега работа, вземи се в ръце!", "В исляма не е разрешено да си хомосексуален или транс жена/мъж. Направо си закривай профилите, нямаш право да се подиграваш c религията ми по този начин". Това са само няколко от десетките коментари които се написаха под публикацията за минути.
Какво ще значи да си дизайнер през 2026 г.-тенденции, AI и нови умения
Край на спекулата с краткосрочните наеми: идва нов жилищен модел
Разплащанията в брой изчезват в Швеция, но какви са неочакваните рискове
Най-големият хедж фонд в света мести позиции от Лондон в София
Белгия замразява заплатите на депутатите за четири години заради нарастващия бюджетен дефицит
Батерии с 1000 км пробег и 9 минути зареждане: новата роля на среброто в електромобилите
Деница Сачева: Удължителният бюджет ще бъде приет, заради БСП внесохме редовния
Асен Василев заплаши с нов протест, този път заради удължения бюджет
Разказ за доброто или как полицаи помогнаха на незрящо момче
Цените на петрола скачат след блокадата на Тръмп върху танкери от Венецуела
Кои са зодиите със силна интуиция
Млади художници от Бургас вдъхват образ поезията на Петя Дубарова
