×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • 31 юли е FASHION PHOTO DAY в Central Park Бургас, вижте подробности
  • Бизнесът с два месеца гратис за цените в евро
  • Външният дълг нарасна със 7 млрд. евро
  • САЩ заплашват Китай със 100-процентови мита
  • Производители вдигнаха цените на храните с 23%
  • Български са 30% от зеленчуците на пазара
  • Канада обяви, че ще признае палестинската държава през септември
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ямболска кола се заби в зеленчуков магазин на ул. „Оборище“ в Бургас


Ямболска кола се заби в зеленчуков магазин на ул. „Оборище“ в Бургас
Водачът е загубил управление и се врязал в обекта
06 Февруари 2023, Понеделник, 13:20 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Радостина ГЕОРГИЕВА

Щетите както по магазина, така и по автомобила са големи

Лек автомобил Опел Корса с ямболска регистрация се заби в магазин за плодове и зеленчуци в Бургас. Инцидентът стана преди минути на ул. „Оборище“, предава репортер на Флагман.бг. 

Водачът е загубил управление над возилото и се врязал в обекта. Няма данни за пострадали. Щетите както по магазина, така и по автомобила са големи.

Свидетели разказаха пред репортер на Флагман.бг, че шофьорът се движел от близкия медицински център, където е бил на преглед. Той не успял да вземе завоя, тъй като му е прилошало. След катастрофата е закаран с линейка за преглед и изследвания.




В категории: Бургас


22
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" Рибар в лоша серия хвана 100-килограмово "чудовище" 31/07/2025, Четвъртък 21:04 0
22
Коментара по темата
22.
Момент
06.02.2023 16:59:04
2
4
Не се знае дали не е излизал от Коц и да е много лоша диагнозата....как да не му прилошее на човек.Всичко друго е поправимо
21.
Бургазлия
06.02.2023 16:31:02
2
7
Мизерникът бил без шофьорска книжка.
Убиец!
20.
Странджа Сакар
06.02.2023 16:24:26
5
7
за жителите на Ямбол и Сливен да се въведат визи за Бургас
19.
Русева
06.02.2023 16:03:00
4
8
Нека не сме груби и не прибързваме с умозаключения. Да не се обиждаме на градове, хора сме на всеки може да се случи. Важно е че няма пострадали.13
18.
В
06.02.2023 15:49:26
2
6
Ямбол лелите били с мустаци!
17.
Пю
06.02.2023 15:42:49
2
6
Отиде салатата
16.
ujs
06.02.2023 15:35:31
9
13
Какво друго може да очаквате от един ямболски бек, това са най големите боклуци на света
15.
Кукерландия
06.02.2023 15:17:55
9
15
Да си ходят в Кукерландия ,напълниха града кукерите от Ямбол и Сливен
14.
Bekym
06.02.2023 14:57:14
8
19
Хора не съдете човека !!! За незнаещите ще кажа ,че посоката от която идва Е ЦЕНТЪРА КОЙТО СЕ НАРИЧА КОЦ" вяра и надежда"....
Комплексен онкологичен център.....ако това ви говори нещо...така че мълчете си по добре....
13.
Вова
06.02.2023 14:54:01
0
17
Добре че е нямало хора на тротоара там в този момент .. през деня е доста оживено.
12.
12
06.02.2023 14:51:23
11
9
КАПУТА ПРОДАВА СКЪПО ВРЕМЕ Е ДРУГИЯ КАПУТ ДО БРАВО МАГАЗИНА ЪГЪЛА СИМЕОН ГУРКО ДА ВЛЕТИ КОЛА И ОТНЕСЕ ЗАРЗАВАТА
11.
Bank
06.02.2023 14:29:00
4
12
От новите бургазлий е този :)
10.
До 6
06.02.2023 14:23:04
6
19
Те в Бургас пък са големите шофьори.Толкова малоумни и просто изпълнения има по улиците на Бургас,че чак на Софиянци им правя евала.
9.
Made in Bulgaria
06.02.2023 14:12:55
3
30
Само в Българя на човек може да му прилошее след като е бил на лекарски преглед...!!
8.
Kir
06.02.2023 14:05:50
3
8
Ciganite teroristi stanaha
Koli zeha da blaskat v magazinite
7.
До 6 :
06.02.2023 13:58:54
4
7
Hasmokar ve arkadash !
6.
Ямболски черва
06.02.2023 13:54:53
16
36
Тези боклуци от ямбол и сливен са голяма напаст, като хлебарки са. Време е да им се забрани са идват в луксозния за тях Бургас. Да ходят в София там да си показват селянията.
5.
Познавам момчето
06.02.2023 13:54:17
4
23
Дано се оправи без ядове!
4.
ГДБОББ
06.02.2023 13:48:28
7
21
В Ямбол така си паркират.
3.
Хахаx
06.02.2023 13:41:00
6
25
E, сега! Кво му е на автомобила?! 90% от автопарка на страната е същият!
На стъклото има стикер. Може би водачът е млад и още не може да се ориентира кое е газ и кое спирачка. Дано да няма пострадали. Ламарини се купуват!
2.
Бургазлия
06.02.2023 13:36:18
2
26
ЯмбоУ е града!
ЯмбоУ е стиУа!
1.
аяа
06.02.2023 13:35:54
10
38
Хах как може да са големи щетите по автомобил за 500 лв., който дори не трябваше да е по улиците, ако в тази държава имаше истински прегледи .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Нефтохимик" договори клубен автобус "Нефтохимик" договори клубен автобус Ето подробности Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пожарникари спасиха трудноподвижен мъж от горяща къща, носеха го на гръб по стръмен терен Пламъците били високи 2-3 метра, но и това не смутило храбрите огнеборци от Сливен, на които 78-годишният Кольо дължи живота си Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Приеха въвеждането на „Добродетели и религии”, Шкварек разобличи противниците на предмета Те идат организирано, за да излъжат, че зад тях има хиляди учители и стотици хиляди родители, а на протестите им се събират все по 72 души, каза той След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо След 9-годишната Хрисия на „електрическия“ стол залепна и енергетикът на мола в Плевен, спаси се по чудо Привлече ме като магнит и не можех да се измъкна, разказва момичето, което живее втори живот след токовия удар  Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Брад Пит инкогнито в България, депутат му оказал помощ Актьорът не пожелал да се вдига шум Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Важна рокада в националния по волейбол за Световното, опитен играч е аут Дамян Колев заменя Мартин Божилов Мъртвакът подрани - пазете децата си във фаталния петък, 1 август Мъртвакът подрани - пазете децата си във фаталния петък, 1 август Времето от утре ще е прекрасно за плаж, но подводното течение от днес копае опасни ями Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Голяма звезда на Холивуд дойде в София и показа страхотен характер Люк Еванс снима тайна продукция Ученикът, паднал от тераса в Китен, претърпя 9-часова операция Ученикът, паднал от тераса в Китен, претърпя 9-часова операция Извършена е сложна хирургическата интервенция за стабилизиране на гръбнака Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Ралица Паскалева подкрепи Димо Алексиев след присъдата Актьорът бе осъден на 18 месеца затвор
Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Става много тежко за украинските части и в Покровск, а линията Славяск- Краматорск започва да се руши и затова Тръмп дава ултиматоми като луд, коментира проф. Витанов Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма На някои хора сякаш не им е писано да са заедно Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Според информация на Дирекцията за извънредни ситуации и борба с природни бедствия към президентството в Анкара (АФАД), епицентърът се е намирал край бреговете на истанбулския квартал Силиври, на дълбочина от 9,91 километра Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Айтос с план да разкрие туристическия си потенциал Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Затвориха офиса на "Промяната" в София, изнасят мебелите Символичен финал на една политическа илюзия, родена с лозунги за морал и прозрачност, но приключваща със схеми, арести и корупционни обвинения Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Голяма верига бензиностанции напускат българския пазар Повече подробности за сделката ще бъдат дадени едва когато има повече яснота, уточняват от дружеството. НИС управлява мрежа от 22 бензиностанции в България, които оперират у нас под марката "Газпром“ С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова С Веселин Денков бяхме пред развод, арестът му отново ни сплоти, разказа Ивайла Бакалова Преди това ние вървяхме към раздяла, бяхме се отдалечили един от друг, споделя миската От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката От беднячка до милионерка с 940 млн. британски лири в сметката В интервюто за "Сънди таймс", което е един от редките й разговори с медии, тя казва, че не би пожелала и на най-злия си враг да изпита чувството да си беден и да живееш на месечните социални помощи Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Кучето Бим откри близо килограм канабис в пчелин край карнобатско село Спецакция на полицията от Бургас, Ямбол и Националната дирекция разкри тайник с наркотици в карнобатско село – пчелинът се оказал прикритие за канабис Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Откриха 1.3 милиона лева в черен сак на задна седалка Спрямо обвиняемия С.В. е взета мярка за неотклонение “гаранция“ в размер на 10 000 лева
Проф. Николай Слатински Проф. Николай Слатински Надеждата ми е Украйна да издържи, докато Русия се сгромоляса Виц на деня Виц на деня Мъже, запомнете! Не е учтиво да питате дама за възрастта и. Достатъчно е да я попитате, знае ли руски? Виц на деня Виц на деня Съпругата:
- Утре е 30 годишнината от сватбата ни, искаш ли заколим прасето?
- Защо, то какво е виновно?! Брат ти ни запозна...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Как се нарича човек, който харесва всичко във фейсбук?
- Вселайко!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори