Медведев: При удар по Крим ще изгори цяла Украйна
Няма да има преговори, а незабавен отговор
В случай на удари на Украйна по Крим "няма да има преговори", ще има само ответни удари по цялата територия, контролирана от Киев. Това заяви зам-председателят на руския Съвет за сигурност Дмитрий Медведев в писмено интервю с журналистката Надана Фридрихсон, публикувано в канала й в Telegram и цитиран от ТАСС.
"В този случай няма да има преговори, ще има само ответни удари. Цялата Украйна, която остава под управлението на Киев, ще изгори", каза Медведев, отговаряйки на въпроса дали Русия ще бъде принудена да преговаря с Украйна чрез удари по Крим.
"Нашият отговор може да бъде всякакъв. Президентът на Русия съвсем определено каза това".
Медведев обясни, че Русия не си поставя никакви ограничения и в зависимост от характера на заплахите е готова да използва всички видове оръжия "в съответствие с нашите доктринални документи, включително Основите на ядреното възпиране".
"Мога да ви уверя, че отговорът ще бъде бърз, твърд и убедителен", добави политикът.
Източник: Днес.бг
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Четох че американците го съветват да си дава териториите, като гледам накъде отиват нещата може скоро да посъветват наркомана да отиде наведен в Кремъл и руските генерали да го клатят като тираджии магистрален травестит.
Ядрени ракети не видях, а вие?
Пуделът на Путин лае, а малоумните ватници само си мечтаят за ядрен удар.
РУСНАЦИТЕ СА СИ ПРАВИ И ПОВЕЧЕТО ЩЕ ГО РАЗБЕРАТ НО СИ ЗАМИНАВАТ НЕВИННИ ХОРА