78% от наемниците на „Вагнер“ са мъртви
Окупаторите са изтребени от украинската армия
Руската частна армия „Вагнер“, която е обявена от САЩ за терористична организация, отчаяно е започнала да търси по затворите в Русия нови наемници, за да запълни загубите си.
Формированието на „готвача на Путин“ Евгений Пригожин е загубило 78% от състава си при сраженията в Соледар и Бахмут в Украйна, твърдят украински източници. Информацията не е потвърдена към този момент.
Възможно най-скоро „Вагнер“ се надява на нова вълна от мобилизация в затворите, за да продължи атаките си по украинския фронт. През последните седмици се засили вътрешният конфликт в РФ между „Вагнер“ и Министерството на отбраната. Наемниците открито критикуват Сергей Шойгу, като според анализатори Пригожин се надява да получи повече власт и да измести Шойгу като дясна ръка на Путин.
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

Аха… значи го казват, обаче не са го потвърдили до този момент! Няма да се изненадам утре ако прочета статия със заглавие:
“100% от украинската офанзива във Соледар и Бахмут е разбита”.
Истината и само истината.
Или в елементарното си образование не стигате чак дотам ?
Просто приемате, че този, който има
различно мнение ( не че вашето е лично ваше, то ви е наложено в промитите мозъчета), е трол !
Че на всичко отгоре го определяте и като "долен" и "горен" трол !
Кретенчета възпитахме в новото поколение и това си е !
ПАХАХХАХахаха... нещастник. Ах ти какъв долен трол си.
Впрочем, като стана дума за наемни армии, къде отидоха елитните бригади "Азов" и "Гайдар", преторианската гвардия на Зеленски?
Нещо не се чуват напоследък!
Че после Кличко и брат бу не можеха да ги хванат сума ти време !
Пък и да пикаеш вътре в апартамента си не е белег на чак такава висока степен на цивилизация!
Просто липсата на дворове е довела до там , горният да ти пикае по главата , а миризмата на долния да ти пълни носа !