Извънредно! След стрелба, МВР блокира бургаския жк „Лазур”, издирват опасен рецидивист
Тече оглед на ул. „Копривщица”
Около 20 ч. в най-гъстонаселената част на бургаския жк „Лазур” е открита улична стрелба, съобщават очевидци на дежурния телефон на Флагман.БГ. Веднага след това са блокирани няколко улици в комплекса между бул. „Демокрация” и ул. „24-и Черноморски пехотен полк”. Патрулни коли на Пето РУ издирват опасен рецидивист с прякор "Камбаната"
По непотвърдена информация той е открил огън по невинни хора, намиращи се в жилищна кооперация. Текат огледи на сграда на ул. „Копривщица”.
Камбаната е стар познайник на МВР. Учудващо е, че не е в затвора.
Очаквайте подробности, наш репортер е в района.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Пълен комплексар, който си мисли, че може да тормози, който си поиска..... Дано да си е намерил майстора!
Защото ченгетата в Бургас са ОПГ
Най корумпираните.
100% мафия- дрога, трафиканти, проституция.
Бургаската полиция под стой в панделъта
Покровителстван от НАП и МВР !
Час по-рано и не куки, а патоанатом щеше да е нужен
Значи тва не е да застанеш зад някой храст на сянка да пуснеш камерата и цял ден да си във фейса, дано не изгори пак някой както онея от трапезица.
Че и с оръжие на всичкото отгоре!