Жена загина в катастрофа в Сунгурларе
Зад волана била дъщеря й
71-годишна жена от Шумен почина след катастрофа в Сунгурларе, която била причинена от дъщеря й. ПТП-о е станало на 13 ноември около 16.30 ч. в района на първото кръстовище на Сунгурларе, между пътищата за село Горово – село Мъдрино и село Лозарево – село Пъдарево.
Лек автомобил “Опел Корса”, с турска регистрация, управляван от 52-годишна жена от Шумен, не спрял на пътен знак “СТОП” и отнел предимството на правомерно движещия се лeк автомобил “Фиат Типо”, със софийска регистрация, управляван от 50-годишен мъж от Стара Загора, движещ се от село Черница към Сунгурларе.
Фиатът блъснал странично Опела, като от инцидента пострадала пътуващата на задната седалка в Опела 71-годишна жена от Шумен, майка на водачката, която е настанена за лечение в болница “Дева Мария” - Бургас, където починала от нараняванията си.
Скандал с Марк Хамил и Доналд Тръмп
Етническо напрежение тлее в Габрово заради масово сбиване
Как да приготвим домашен шоколад - сладкиш без захар
Цените на храните в световен мащаб растат
Как вашата зодия влияе на реакциите и решенията ви - астрологията в ежедневието
Проф. Каприев: Тънем в невежество, защото политиците искат послушен електорат, за тях сме марсианци
Българска супа от домати - свежа рецепта за топли дни
Испанка със симптоми на хантавирус след полет със заразен пътник от круизния кораб "Хондиус"
Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект
Фицо носи на Путин послание от Зеленски
Тази сметка от гръцки ресторант превъртя мрежата
Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките
