Георги Семерджиев иска да излезе от ареста, подал молба до съда
Делото е насрочено за понеделник, 24 октомври, от 15:30 часа, съобщиха от Софийския градски съд
Георги Семерджиев, обвинен за катастрофата в София, при която загинаха две млади момичета, иска да излезе от ареста. Той е подал молба за изменение на мярката му за неотклонение в по-лека. Делото е насрочено за понеделник, 24 октомври, от 15:30 часа, съобщиха от Софийския градски съд.
Преди дни адвокатът му Мирослав Христов каза пред БТА, че Семерджиев все още не е дал обяснения за инцидента, който се случи на бул. „Черни връх“ през юли т.г.
Към месец септември Семерджиев има повдигнати пет обвинения, сред които за държане на наркотици, за шофиране без книжка и други.
По случая „Семерджиев“ започна вътрешна проверка в МВР заради данни, че полицаи са помагали на мъжа след катастрофата, както и при други случаи, когато е бил спиран за проверка. Проверката установи, че трима шефове на районни управления и началник от пътна полиция не са упражнили достатъчно контрол и правомощията си, за да спрат други служители да "разпъват чадър“ над Семерджиев.
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите

Тази му мярка да се замени само с публичен линч, ако е възможно разбира се.
Ili Audito mu falshivo ili nemoi da kara moje i ot 4ypeniq pat na gerb da e
Разстрел...и след разстрела,червеи....това е толкоз просто и логично......