За няколко часа Русия е изстреляла ракети на стойност 700 милиона долара
Украинските войски са свалили повече от половината ракети
Руснаците за половин ден изстреляха по Украйна ракети на стойност 400-700 милиона долара, според данни на Forbes. Оценките за цената на изстреляните ракети са в широк диапазон, тъй като точният брой на ракетите от всеки тип все още не е известен.
Общо Руската федерация е изстреляла 84 крилати ракети и 24 дрона над територията на Украйна към 17:00 часа. Украинските войски са свалили повече от половината ракети - 43 броя и 13 БПЛА.


България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента

Както е казал съвременния Бай Ганьо!
Яд ли ви е !???Смешници!
:D
Въпрос за размисъл: Защо след толкова поразени украински централи украинците пак нямат режим на тока като 16-та съветска република по времето на Тодор Живков.
Между 43 и 50 ТЕЦ поразени за има няма час
vqrno e 4e te si gi pe4atat kolkoto si iskat ama i na tova 6te mu doide kraq rano ili kasno, dokato ima glupaci da vzemat krediti oba4e tqhnata ikonomika 6te bade spasqvana , ako horata sprat da vzemat krediti s tezi nape4atani pari to kulata se razpada i fa6t oti4at v kanala
Иначе как да се обясни , че с 40 взривили се на земята ракети са загинали 10 човека ?!
Докато една единствена украинска ракета, паднала в центъра на Донецк в средата на март уби 20човека...цивилни!
Тук дори не става дума загиналите 10 човека какви са -военни или цивилни!?Приема се безусловно, че са цивилни!